SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN
‘Okullar seneye tekrar edilecek’ iddialarına ilişkin Bakan Ziya Selçuk'tan açıklama

‘Okullar seneye tekrar edilecek’ iddialarına ilişkin Bakan Ziya Selçuk'tan açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, medyada yer alan 'koronavirüs nedeniyle okullar seneye tekrar edilecek' haberlerini yalanlayarak, ''Millet olarak zor bir süreçle başa çıkmaya çalışırken her gün başka bir sahte haberle uğraşmak ve açıklama yapmak durumunda kalıyoruz. Hukuki süreçlerin başlatıldığının bilinmesini isterim. Lütfen sadece resmî kaynaklarımızdan paylaşılan bilgilere riayet edelim.'' dedi.

‘Okullar seneye tekrar edilecek’ iddialarına ilişkin Bakan Ziya Selçuk'tan açıklama
1.4.2020 22:18:26

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, medyada yer alan "koronavirüs nedeniyle okullar seneye tekrar edilecek" haberlerine ilişkin açıklamada bulundu.

Bakan Ziya Selçuk, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ''koronavirüs nedeniyle okullar seneye tekrar edilecek'' haberlerine tepki gösterdi. Selçuk, ''Lütfen sadece resmî kaynaklarımızdan paylaşılan bilgilere riayet edelim.'' ifadelerini kullandı.

İşte Bakan Selçuk'un ifadeleri:

''Millet olarak zor bir süreçle başa çıkmaya çalışırken her gün başka bir sahte haberle uğraşmak ve açıklama yapmak durumunda kalıyoruz. Hukuki süreçlerin başlatıldığının bilinmesini isterim. Lütfen sadece resmî kaynaklarımızdan paylaşılan bilgilere riayet edelim.''

1585767509-5956cc

EUiWyTiXsAM4y-W

EUiWyvdXgAAlOma

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ

YORUMLAR

ali / 2.4.2020 12:00:32
fetöcü,pkk lı bilimum terör örgütlerine saha açan kötü niyetli basın yayın ve kişilere yazıklar olsun.Dünya ile birlikte en zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde Şeytanın sözcülerini unutmayın.
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR