SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Öğretmenler çocukların masal anlatıyorlar

DÜZCE(İHA) â€' Korona Virüsü nedeniyle okula gidemeyen ve evde canı sıkılan küçük çocuklar için Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti ve Masal Okulu kurdu. Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit'de, kamera karşına geçti masal anlattı.

Öğretmenler çocukların masal anlatıyorlar
3.4.2020 10:38:53
DÜZCE(İHA) â€" Korona Virüsü nedeniyle okula gidemeyen ve evde canı sıkılan küçük çocuklar için Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti ve Masal Okulu kurdu. Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit'de, kamera karşına geçti masal anlattı.

Çinin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa bir sürede tüm dünyaya yayılan korona virüs nedeniyle ülkemizde tüm eğitim öğretim kurumları kapatıldı. Öğrenciler ise derslerini uzaktan eğitim ile yapılıyorlar. Ders saatleri dışında evde kalan dışarı çıkamayan küçük çocuklar için Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti ve Masal Okulunu kurdu. Müdürlükte oluşturulan stüdyoda gönüllü öğretmenler öğrencilere masal anlatacak. İlk kamera karşına ise Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit geçti ve çocuklara Pamuk Prenses ve 7 Cüceleri anlattı.

Kayıt altına alınan videolar ise sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.
GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR