DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Mustafa Denizli: Benitez'i UEFA yüzünden alamadık

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ''UEFA'da bu durum olmasaydı Benitez'i kadrosuna katacaktık'' dedi.

28.01.2016 14:26:50

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray muhabirleriyle yaptığı sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

DURUMU BİLSEYDİM YİNE DE GELİRDİM

Kulübün içinde bulunduğu durumu değerlendiren Denizli, şu anki finansal durumun gerçekten çok ciddi olduğunu, ancak sarı-kırmızılılar ile sözleşme imzalamadan önce bu durumdan haberdar olsa da yine imza atacağını söyledi.

Tecrübeli teknik adam ayrıca şu an takımdan hiçbir oyuncunun ayrılmasını istemediğini ama ayrılmak isteyen bir futbolcu olursa da buna engel olmayacağını söyledi.

BURAK KALIYOR

Denizli, yıldız golcü Burak Yılmaz'ında takımda kalıp görevine devam edeceğini açıkladı.

'Burak'la konuşmadım. Burak herhangi bir şeyden bahsetmedi. Burak burada işini yapacaktır. Hiç kimse olumsuz olmasın. Galatasaray kimseye muhtaç değildir. Bizim isteğimiz erken hareket edip yol almaktı. Biz yarışın içindeyiz ve sonuna kadar devam edeceğiz. Osmanlı maçında yara aldık ama acısını çıkaracağız.'

'KESİN CEZA ALACAĞIZ' DİYE BİRŞEY YOK

Galatasaray'da umutsuzluk yoktur. Yarıştaysak sonuna kadar her şeyi yaparız. Ayın 23'ünde UEFA ve Galatasaray bir araya gelecek. Kesin ceza alacağız diye bir şey yok.. UEFA Galatasaray'ın marka değerini ve çabasını biliyor. Galatasaray'ın ceza alması uzak ihtimaller arasında. Galatasaray UEFA'nın temel taşlarından biridir.

UEFA OLMASAYDI BENİTEZ'İ ALIYORDUK

Arjantinli futbolcu Martin Benitez ile ilgili açıklamada da bulunan Denizli, Galatasaray'ın UEFA'da bu durumu olmasaydı Benitez'i kadrosuna katacağını söyledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş