DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kayıp valizde 400 bin avro bulundu

Kayıp valizde 400 bin avro bulundu

7 Yıl Önce
2015-06-01 13:52:21
Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki Nikola Tesla Havalimanı'nda, önceki gün unutulan bir valizin içinde 400 bin avro bulundu.

Sırbistan Gümrük Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 46 yaşındaki Slovenya vatandaşı Z.D'ye ait valizin içindeki paranın, şahsın valizi teslim almaya geldiği sırada, X-Ray cihazındaki kontrolde tespit edildiği belirtildi.

Açıklamada, Z.D'nin cumartesi günü kaybettiği valizini almak üzere dün akşam havalimanına geldiği ifade edilirken, gümrük memurunun valizin içinde ne olduğuna ilişkin sorusuna şahsın "sadece kişisel eşyalar" cevabı verdiği ancak kontrolün ardından valizin içinde 400 bin avro olduğunu kabul ettiği bildirildi.

Yapılan sorgulamada Z.D'nin parayı 10 yıl önce şans oyunlarından kazandığını söylediği kaydedilirken, yasal olarak ülkeye sokmasına izin verilen 10 bin avronun kendisine teslim edildiği, 390 bin avroluk kısma ise ilgili mahkemedeki yasal süreç tamamlanana kadar el konulduğu belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

muhmammed seccad

Evet mustafa hoca sonunda sende israilin kucagina oturdun mesele suki islami suurdan uzak olan biri yolunu kaybetmeye mahkumdur islam sadece vaaz degildir ayni zamanda siyaset sahibi olmali libyayi misiri afganistani siyonistlerin kucagina iten bu kafaydi surye icin bu plan 5yildir uygulaniyor ama allahin inayeti ve islami suura sahip iran islam cumhuruyeti hizbullah gibi yigitler oranin bir israil ussu olmasina izin vermediler esadin tek sucu su ki filistinlileri asla yanliz birakmadi ve hamasa surekli silah tasimasiydi

Görüş Bildir Bizimle Paylaş