DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

20:18:00

İftar vakti

BURSA

20:15

04:03
20:15
SAHUR
İFTAR

ANKARA

19:59

03:49
19:59
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:42

03:34
19:42
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:26

03:16
19:26
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

19:11

03:17
19:11
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

20:18:00

İftar vakti

ANKARA

19:59

03:49
SAHUR
19:59
İFTAR

ERZURUM

19:26

03:16
SAHUR
19:26
İFTAR

Kamalak sonuçtan dolayı üzgün

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, genel seçimlerde bekledikleri sonucu alamadıklarını söyledi.

15.06.2015 18:46:38
Genel seçimlerin ardından değerlendirme yapmak amacıyla Antalya'ya gelen Kamalak, partisinin il başkanlığında partililerle bir araya geldi.
 
Toplantıda konuşan Kamalak, 7 Haziran'daki seçimlerden bekledikleri sonucu alamadıklarını belirterek, "Biz daha yüksek bir sonuç bekliyorduk, beklediğimiz sonucu alamadık. Arazi böyle değildi ama sandıktan çıkan sonuç farklı oldu" ifadesini kullandı.

SORUMLULUK VARSA ŞÜPHESİZ BU, BANA AİTTİR
 
"Burada bir mesuliyet, sorumluluk varsa şüphesiz bu, bana aittir" diyen Kamalak, seçimde bütün teşkilatlarıyla ellerinden gelen çabayı sarf ettikleri kanaatinde olduğunu anlattı.
 
Saadet Partisi'nin sadece seçim zamanlarında çalışan değil, bir dava partisi olduğunu vurgulayan Kamalak, şöyle konuştu:
 
"Zaferden değil, seferden sorumluyuz. Zafer için gerekli şartları eksiksiz yerine getirmek zorundayız. Eğer Okçular Tepesi'ni boş bırakıp zafer bekliyorsak, emin olun biz azap bekliyoruz demektir. Uhud Savaşı başlarken Peygamber Efendimiz, kardeşlerimizi Okçular Tepesi'ne yerleştirmiş ve 'sakın burayı bırakmayın' demişti.

İNSANLARI AYIRMADAN, BU ÜLKENİN HER FERDİ BİZİM

Ne yazık ki savaşın kazanıldığı bir anda 'zafer nasıl olsa kazanıldı' diyerek Okçular Tepesi'ndeki kardeşlerimiz orayı boşalttı. Başlarındaki komutanın bütün ısrarına rağmen kazanılmış olan zaferi kaybettik. Burada Okçular Tepesi her bir ilçemizdir, mahallemizdir, sokağımızdır, sandıktır, teşkilatımızdır, kadın kollarımızdır, gençlik kollarımızdır. Buraların her biri cihad ordusu bakımından birer Okçular Tepesi'dir."
 
Kamalak, insanları ayırmadan çalışacaklarını belirterek, "Şu solcu, şu aşiretten' demeyeceğiz. Bu ülkenin her bir ferdi bizim. Ayyaşı da sarhoşu da bizim, serkeşi de bizim, ateisti de bizim" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Davud-2

El kurdi takma adıyla yazan arkadaş senin uslubundan anlıyorum ki sen bir Kürt değil paralelcisin. Öte yandan anadolunun bir çok yerinde yol yokken, asfalt yokken, devlet trilyonları G.Doğuya döktü. Devlet yardımı almayan bir aile yok gibi. Asıl sizin gözünüze dizinize dursun. Ben şahsen hakkımı helal etmiyorum. Siz paraleleciler de biz müslümanları kandırıp topladığınız paraları iç ettiniz. Size de bu milletin parası haram olsun.Kaçak elektirk kullanana da haram olsun

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan