DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İstanbul'da polis denetimleri

İstanbul'da polis denetimleri

13.07.2015 18:33:34
İstanbul'da, 6-12 Temmuz'daki polis denetimlerinde, çeşitli suçlara karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 223 kişiden 5'i tutuklandı.

İstanbul Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, söz konusu tarihlerde kent genelinde asayiş, narkotik ve sahtecilik olaylarına yönelik çalışma yaptı.

Polis ekipleri, hırsızlık, dolandırıcılık, yankesicilik, uyuşturucu madde bulundurma ve satma, cinsel taciz, ızrar, darp, tehdit, kaçak sigara ve içki, korsan CD ve DVD satma, çalıntı mal alıp satma, sahtecilik suçlarını kapsayan 214 olaya müdahale etti.

Çalışmalarda, aralarında aranan şüphelilerin de bulunduğu 223 kişi gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 223 şüpheliden 5'i tutuklandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

bazen diyorumki, bunlar dünyada yasiyordu benmi marsliyim? neden anlamiyorum demek istediklerini. veya yaptiklarinda, demek istediklerini göremeyen bir benmiyim? herneyse, geldim gördümki, iblis. apaçik düsmanimiz, bize dediki : Ben sizi çok seviyorum, ve sizi Allah'tan daha çok sever düsünür ve deger veririm! su agaç var ya. onun meyvesi size neden yasak biliyormusunuz? dedi ve devami geldi...Bunlarin soyunda iblisin genetigi yoktur, ama zihniyetlerinin haritasini çikarabilseniz, nerden etkilendiklerini derhal görürsünüz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş