SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
'İsrail, Türkiye'de darbeye hazırlanıyor'

'İsrail, Türkiye'de darbeye hazırlanıyor'

Veterans Today adlı bir web sitesinde İsrail’in Türkiye’de suikastlere başlayacağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da hedefte olduğu öne sürüldü.

'İsrail, Türkiye'de darbeye hazırlanıyor'
17.5.2018 13:29:55

TIMETURK | ÇEVİRİ

Sitenin kıdemli editörü eski denizci asker ve istihbarat uzmanı Gordon Duff tarafından kaleme alınan yazıda şu ifadelere yer verildi:

"ERDOĞAN, ABD ve RUSYA'NIN ÇIKARLARIYLA ÇELİŞİYOR"

"Amerika şu anda İran'a ilk önce Erdoğan'ı öldürmeden saldıramayacağına inanıyor. Putin ise Erdoğan yanında olmaksızın Esed'i destekleyemeyecek ve İran'a da silah satamayacak."

"İSRAİL BİR DARBE PLANI İÇİNDE"

Yazıda, "dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın beklenmedik bir tavırla İsrailli büyükelçileri Gazze'deki protestolarda ölen ve yaralanan siviller nedeniyle sürdüğü" de yazıldı.

Ayrıca Duff, "Türk ordusundaki kaynaklarına dayandırarak, Amerika ve İsrail tarafından Erdoğan'ı öldürmek için bir darbe planlandığını" öne sürüldü. Darbenin ise "Erdoğan'ın öldürülmesiyle başlayacağı" aktarıldı.


      YORUM YAZ

  YORUMLAR

  vatandaş / 18.5.2018 00:48:27
  HELE BİR DENESİNLER . BAKIN BAKALIM İSRAİL DİYE DEVLET KALABİLİYORMU.BUNLAR KENDİNİ BİR HALT ZANNEDİYORLAR , MAYMUNDAN FARKLARI YOKTUR.O ZAMAN ABD VE AB RAHAT UYUYABİLECEKMİ.
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR