DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Hasankeyf'te 400 kişilik ritim gösterisi

Hasankeyf'te 400 kişilik ritim gösterisi

7 Yıl Önce
2015-05-30 21:55:27
Hasankeyf'te özel bir okul tarafından düzenlenen organizasyonda 400 kişi, turistlere ritim gösterisi sundu.

Hasankeyf Seyir Alanındaki gösteride, aralarında öğrencilerin, öğretmenlerin, idarecilerin ve okul personelinin bir araya gelmesiyle oluşturulan ritim grubu, def ve darbukalar eşiliğinde turistlere yarım saatlik gösteri sundu. Turistler, gösteriye yoğun ilgi gösterdi.

Okul Müdürü Çetin Evren, yaptığı açıklamada, Türkiye'de ilk defa bir okulun öğrencileri ve çalışanlarının ritim gösterisi sunduğunu belirterek, etkinliği başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Evren, amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek olduğunu ifade ederek, "Bütün öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimizle ve personelimizle ritim gösterisi yaptık. 400 kişilik ritim gösterisini Türkiye'de ilk defa bir kurum bütün çalışanlarıyla yapıyor. Bunu Hasankeyf gibi dünya mirası olan bir yerde yapmaktan da gurur duyduk" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

dindar bir kürd

Soyunu inkar eden soysuzdur. Ve işid, Kürtlerin kadin bebek ve yaslilarini katlederken işide bir tek kürt katilmaz katilamaz. Katilanlar kürt varliginin dusmanidirlar. Butun dunyanin bugun birlesip kurtleri bogmaya calistigi bir cehennemde kürtler kendi vatanlarini savunmak ve alcak hain dusman devletlerin oyunlarina gelmeyecek kadar onurludurlar şereflidirler. İşide katilanlar kürt degildir. Onlar cahştir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş