DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Haluk Ulusoy, TFF Başkanlığı'na aday

Haluk Ulusoy, TFF Başkanlığı'na aday

03.06.2015 10:44:23
Türkiye Futbol Federasyonu'nun eski başkanı Haluk Ulusoy, federasyonun bu ay yapılması planlanan seçimli olağan genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Ulusoy, yaptığı yazılı açıklamada, Türk futbolunun iyi yönetilemediğini savunarak, "Türk futbolunu hak ettiği seviyeye tekrar çıkarmak, ileriye götürmek ve Türk futboluna hizmet etmek için göreve hazırım ve adayım" ifadelerini kullandı.

Yaklaşan Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu öncesinde, kaygıların çok geniş bir kitle tarafından paylaşıldığını gördüğünü kaydeden Ulusoy, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bugün, maalesef Türk futbolunun iyi yönetilemediği gerçeği ve geldiği vahim durum her türlü gösterge ile apaçık ortadadır. Ülkemi çok seviyorum, Türk futbolunu çok seviyorum. Bana her ihtiyaç duyulduğunda Türk futboluna en iyi şekilde hizmet etmek için taşın altına sadece elimi değil, yüreğimi de koydum. Her zaman futboldan bir şeyler almak isteyenlerden değil, aksine futbola bir şeyler katmak isteyenlerden oldum. Bu nedenlerle; Türk futbolunu hak ettiği seviyeye tekrar çıkarmak, ileriye götürmek ve Türk futboluna hizmet etmek için göreve hazırım ve adayım."

Ulusoy, yakın zamanda adaylığıyla ilgili basın toplantısı düzenleyeceğini bildirdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

cetin

Askeri amaçlı baraj ne demek.. katil sürülerinin baraj araçlarını yakmak ve yıkmaktan ne kastettiğini biz gayet iyi biliyoruz.. doğu ve güneydoğu halkına yatırım yapılmasını önleyerek onları fakirleştirmeye çalıştırıp her türlü provakasyona alet etmeye çalışıyorlar..kürt kardeşlerimizin de artık bu işe dur demesi gerekiyor.. ihanetin bedeli hem bu dünyada hem de öbür dünyada ağır olacaktır..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş