DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Survivor All Star 2022 yarışmacıları | Survivor All Star 2022 ne zaman başlayacak? (Gönüllüler-Ünlüler)

Survivor All Star 2022 yarışmacıları | Survivor All Star 2022 ne zaman başlayacak? TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survior'un bu sene All Star şeklinde yapılacağı açıklanmıştı. Sosyal medyada Survivor All Star 2022 yarışmacılarının isimleri paylaşılmaya başlandı. Sır gibi saklanan Survivor kadrosunun sosyal medyaya nasıl sızdığı ise bilinmiyor. Peki Survivor All Star 2022 gönüllüler ve ünlüler takımında kimler var? İşte 2022 Survivor All Star gönüllüler ve ünlüler takımı...

2 Ay Önce
2021-12-07 10:08:14

Survivor All Star 2022 yarışmacıları | Türkiye'nin en heyecanlı ve en sevilen yarışma programlarından Survior yakın zamanda ekranlara gelecek. Survivor için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken yarışma kadrosu da şekillenmiş durumda. Survivor'un 2022'de All Star formatında yapılacağı açıklanmıştı. Peki Survivor All Star 2022 ne zaman başlayacak? Survivor All Star 2022 gönüllüler ve ünlüler takımında kimler var? İşte Survivor 2022 All Star kadrosu hakkında detaylar...

Survivor All Star 2022 yarışmacıları

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survior için geri sayım başladı. Ekip Survior çekimlerine hazır. Takımlar da kurulmuş gibi görünüyor. Sosyal medaya Survivor All Star yarışmacılarının isimleri paylaşılmaya başlandı bile. Survior ile ile ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı şunları söylemişti: "Kadrolar belli oldu diyebilirim. Yakın bir zamanda bunu Pazartesi veya Salı günü açıklayabiliriz."

İşte Survivor All Star kadrosu (Gönüllüler-Ünlüler)

Barış Murat Yağcı
Nisa Bölükbaşı
Adem Kılıçcı
Evrim Keklik
Merve Aydın
Sercan Yıldırım
Nagihan Karadere
Mert Öcal
Ogeday Girişken
Yunus Emre Özden
Gizem Memiç
Berna Keklikler
Gökhan Keser
Yağmur Banda
Aycan Yanaç
Gizem Kerimoğlu
Furkan Kızılay
Batuhan Karacakaya
Hikmet Tuğsuz
Seda Ocak
Sema Aydemir
Berkan Karabulut
Anıl Berk Baki
Sude Burcu
Yasin Obuz

Survivor All Star 2022 ne zaman başlayacak?

Survivor yeni yayın dönemine oldukça iddialı girmek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Survivor ekipleri de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Survior All Star'ın 2022 yılının başlarında yayınlanması bekleniyor.

Survivor nedir?

Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışması. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler. Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan "Sole Survivor" (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Survivor formatı 1992'de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur. .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş