SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIK5 SORUKÜLTÜREMLAKFOTOVİDEO
FETÖ: 2025'te dünya bize tabi olacak

FETÖ: 2025'te dünya bize tabi olacak

FETÖ iddianamesinde ifadelerine yer verilen tanık N.M'nin açıklamaları FETÖ'nün planını bir kez daha gözler önüne serdi.

FETÖ: 2025'te dünya bize tabi olacak
17.02.2017 11:56:03

AA'nın haberine göre, İzmir'de FETÖ soruşturması kapsamında finans sağladıkları iddiasıyla 4 iş adamı hakkında hazırlanan ve mahkemece kabul edilen iddianamede bir tanığın, FETÖ'nün gizli hedefine ilişkin ifadelerine yer verildi.

Tanık olarak emniyetteki ifadesine yer verilen N.M, Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Mehmet Kamış'ın kendisine "2025'te tüm dünya bize tabi olacak." dediğini aktardı.

N.M. kapatılan Samanyolu Televizyonu ve Zaman gazetesinde çalışan yöneticilerden bilgi aldığını, yapılan görüşmelerde ilginç anekdotların ortaya çıktığını kaydederek ifadesini şöyle sürdürdü:

"Bunlar arasında en ilginci Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Mehmet Kamış ile yaptığım görüşmeydi. Kamış'a bir sohbette, Samanyolu Yayın Grubunun görsel ve yazılı kısmında program yapıp, yazı yazan bazı şahsiyetlerin geçmişi göz önüne alındığında bunların kendi gruplarında yazı yazıp program yapmasının ilginç olduğunu, bunların kendi gruplarında nasıl çalıştığını ve kontrol edildiğini sordum. Kamış da bana 'Bunlara aylık 50-60 bin lira maaşlar veriyoruz. Elbette bizim istediğimiz gibi yazı yazıp programlar yapacaklar. Bunları bırak, 2025'te tüm dünya bize tabi olacak.' demişti. Bu şahsın yapı içerisinde etkin bir kişi olduğunu biliyorum. Konuşmalarının boş olmadığını düşünüyorum."


    YORUM YAZ

YORUMLAR

alia57 / 17.02.2017 12:46:38
Memleketin fukaralarının kurban paralarıyla adam tavlıyorlardı...Çok şükür ki başlarına yıkıldı...Bırak tüm dünyayı almak, artık yürüyebilecekleri bir dünyaları bile olmayacak...
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR
TİMETÜRK BİYOGRAFİ

Timeturk.com

Sayfamızı Facebook'tan takip edin.