DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Devlet Bahçeli harekete geçti

Başbakan Davutoğlu’nun “seçime hazır olun” talimatı ardından, Bahçeli'nin de aynı adımları atacağı öne sürüldü...

7 Yıl Önce
2015-07-22 06:10:45

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bir yandan koalisyon çalışmaları yürütürken bir yandan da parti teşkilatlarını erken seçim için hazırlıklarda bulunulması konusunda bilgilendirmişti. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim için parti teşkilatlerını ziyaret edeceği iddia ediliyor.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Bahçeli, seçim turu olarak değerlendirilen bu gezilerinin ilkini bugün Kırıkkale ve Kırşehir'e gerçekleştirecek. Bahçeli, bugünden itibaren MHP Genişletilmiş İl İstişare Toplantıları düzenleyecek.Koalisyon hükümeti kurulması görüşmeleri başta olmak üzere Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasi durumu ve MHP'nin bakışını anlatacak olan Bahçeli, neden Ak Parti ile koalisyon içinde olmak istemediklerini dile getirecek.

MHP'nin 7 Haziran günü ortaya koyduğu ilkelerinin iyi anlaşılması ve seçmene anlatılmasını isteyecek olan Bahçeli, tüm seçenekler tüketildikten sonra erken seçimin de gündeme geleceği uyarısında bulunacak. Bahçeli, Genişletilmi İl İstişarı Toplantıları'nın ilkini, daha önce milletvekili çıkaramadığı ancak 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilen genel seçimde sonrasında başarı göstererek milletvekili kazandığı illere yapacak.

MHP lideri Bahçeli bu kapsamda ilk ziyaretini bugün Kırıkkale ve Kırşehir'e gerçekleştirecek. Bahçeli, yarın ise Nevşehir, Aksaray ve Niğde'yi ziyaret edecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

murat

Müslüman Türk Milleti. senin Milli partin MHP ye sahip çık dostları sevindirmek, düşmanları kahretmek için. Milli Devlet, Güçlü iktidar için. tam ADALETLİ bir yönetim için. tek başına mhp de.görüyorsunuz mhp devlet, millet derdinde diğerleri çıkar derdinde.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş