DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP''li belediyenin işçileri isyan etti

CHP'li Sarıyer Belediyesi'nin taşeron işçileri haklarını alamadıkları gerekçesiyle 6 gündür Ankara'da CHP Genel Merkezi'nin önünde grevdeler.

7 Yıl Önce
2015-06-03 13:01:23

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün partisinin Adıyaman mitinginde vatandaşlara seslendi ve “Taşeron işçiliği kaldıracağız” dedi. Aynı saatlerde CHP Genel Merkezi önünde CHP'li Sarıyer Belediyesi'nin taşeron işçilerinin eylemi vardı.

"BÖYLE KILIÇDAROĞLU OLMAZ"

Haklarını aramak için 6 gündür açlık grevinde olan işçilere bir süre sonra müdahale edildi. İşçilere müdahale edilirken CHP Genel Merkezi'nden herhangi bir tepki gelmemesi dikkat çekti. İşçiler, “Böyle CHP yönetimi olmaz. Böyle Kılıçdaroğlu olmaz” diyerek isyan etti.

İŞÇİLER TEHDİT EDİLDİ

Öte yandan, parti binasının arkasına götürülen işçiler ile parti binası içerisinden gelen bir kişi arasında gerginlik yaşandı. Genel Merkez'den çıkan bir kişinin işçileri tehdit ettiği iddia edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ebumusab

Narin Allah Kurtlerin yardimcisi olsun. Sizler Kürt dusmanisiniz. Arap acem ve Arap piyonlarisiniz.Humeyninin yalakalarisiniz. Biraz gozlerinizi acin ve Kurdistana hizmet edin.Halen Kürtce okullarda yasak.Kulturumuz tarihimiz ve kimligimiz inkar ediliyor.Allah rizasi icin artik uyanin ve Acemler Turklerle Araplar nasil da mubarek dinimizi kullanarak sizleri kendilerine kole yapmislar gorun.Eger Kurtseniz kendi kimliginize sahip cikin.Seyh Said ve Said Nursinin yoluna gelin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş