DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP değerlendirme toplantısında tartışma

CHP değerlendirme toplantısında tartışma

7 Yıl Önce
2015-08-26 16:17:46
CHP Karabük il ve ilçe yönetimi ve bazı milletvekillerinin katıldığı basın toplantısının sonunda, parti yöneticileriyle bir basın mensubu arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Bir restoranda düzenlenen basın toplantısına, CHP Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı, İstanbul Milletvekili Selina Doğan, Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel, ilçe başkanları ve parti yönetimi katıldı.

Toplantıda, neden kentte bulunduklarına ilişkin açıklama yapan Yarayıcı, parti çalışmaları, koalisyon görüşmeleri, terör olayları ve erken seçim hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Safranbolu Son Söz Gazetesi sahibi Dursun Doğan'ın "HDP ile aynı çizgi de yürüyorsunuz, barış sürecine sürekli destek veriyorsunuz, hala barış sürecinden bahsediyorsunuz. Türkiye'de barışın olmadığını mı düşünüyorsunuz?" sorusu üzerine Yarayıcı, "Elbette olmadığını düşünüyoruz. HDP ile aynı yolda yürüdüğümüzü ifade etmek kesinlikle yanlış olacaktır. CHP olarak biz burada barışın sağlanmasını istiyoruz" yanıtını verdi.

Milletvekili Selina Doğan ise "Barış partiler üstü bir kavramdır. Bu konuda daha hassas davranmalısınız. CHP'yi başka yönlere sürüklemenizi kınıyorum" ifadelerini kullandı.

Bu sırada yeniden soru sormak isteyen gazeteci ve Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel arasında sözlü tartışma yaşandı.

Gazeteci Doğan ile parti yöneticileri arasında devam eden sözlü tartışma yerini arbedeye bıraktı. Olay, araya diğer gazetecilerin girmesiyle son buldu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş