DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bulgaristan'da tuvalette uyuyakalan bürokrat görevden alındı

Bulgaristan'da tuvalette uyuyakalan bürokrat görevden alındı

14.07.2015 13:00:44
" Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov, alkol aldıktan sonra bir gece kulübünün tuvaletinde uyuyakalan Turizm Bakan Yardımcısı Nadejda Marinova'yı görevden aldı.

Hükümetin Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Borisov'un kanaat kullanıp "üst düzey devlet bürokratına yakışmayan tavır" sergileyen Marinova'nın işine son verdiği belirtildi.

Marinova, 2 Temmuz'da başkent Sofya'nın ünlü gece kulüplerinden birinde alkol alıp Rus müziği eşliğinde saatlerce dans ettikten sonra kulübün tuvaletinde uyurken bulunmuştu.

Koruma görevlileri tarafından uyandırılıp kulüp içinde bir kanepeye götürülen Marinova, aldığı alkolün etkisiyle burada uykusuna devam etmişti. Kulübün müşterilerinden birinin olayı görüntüleyip basına vermesiyle olay ortaya çıkmıştı.

Cumhurbaşkanı Rosen Plevneliev'in eski sekreteri olan Marinova, önce eski Başbakan Georgi Bliznaşki'nin teknokratlar hükümetinde, daha sonra da Başbakan Boyko Borisov'un hükümetinde de turizm bakan yardımcısı olarak görev yapmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Bursa

Kurtlere bu kadar duşmanlik eninde sonunda bizi bolecek. Bu durumu kendi Kürtlerimiz gormuyorlar mi?Onlarin gozunun icine baka baka Suriyedeki Kürtlere dusmanlik yapiyoruz. Tuttugumuz bu yol yol degil. Allah yoneticilerimize akil fikir versin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş