DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

BKM - BiTaksi işbirliği

BKM - BiTaksi işbirliği

29.05.2015 16:23:47
Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Express ve BiTaksi işbirliğiyle 1 Haziran Pazartesi günü kredi kartıyla veya BKM Express ile yapılacak 30 TL'ye kadar olan yolculuklarda BiTaksi kullanıcıları sadece 1 TL ödeyecek.

BiTaksi'den yapılan açıklamaya göre, taksicilerle yolcuları buluşturarak hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi ile BKM Express önemli bir kampanyaya imza atıyor. 1 Haziran Pazartesi günü kredi kartıyla veya BKM Express ile yapılacak 30 TL'ye kadar olan yolculuklarda BiTaksi kullanıcıları sadece 1 TL ödeyecek.

BiTaksi kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Nazım Salur, uygulamanın iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebileceğini ve pratik taksi yolculuğu deneyimini İstanbul ve Ankara'da yaşayan tüm kullanıcılarla paylaşmak istediklerini belirtti.

Salur, kredi kartı ya da BKM Express seçeneğiyle taksi çağıracak yolcuların, herhangi bir indirim kodu girmeksizin bu kampanyadan yararlanacağını ve kampanyanın 1 Haziran Pazartesi günü saat 00:00 - 23:59 arasında geçerli olacağı bilgisini verdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş