DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bekaroğlu'ndan Babacan'a Bank Asya çıkışı

CHP Milletvekili adayı Mehmet Bekaroğlu, Bank Asya nedeniyle Ali Babacan'a sert tepki gösterdi...

7 Yıl Önce
2015-05-30 18:56:21

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Milletvekili adayı Mehmet Bekaroğlu, Bank Asya'ya TMSF'nin el koyması nedeniyle Ali Babacan'a sert eleştirilerde bulundu. "Siyasi değil" sözleriyle yorumlayan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'a tepki gösteren Bekaroğlu, "Babacan, 'ortaklık ve yönetim yapısı ile faaliyetlerde yaşanan sorunlar' demiş. Külahıma anlat!"dedi. 

Micro Blog Sitesi Twitter'da yer alan bilgiye göre; "BDDK'nın Bank Asya'ya el koymasının hukuksuz bir karar olduğunu" savunan Bekaroğlu, "Bugün Bank Asya'ya yapılan zulümle 28 Şubat sürecinde holdinglere yapılanlar arasında hiçbir fark olmadığını" söyledi. 

Mehmet Bekaroğlu'nun tweetleri şöyle:

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M.N.A

Bekaroğlu senin külahın yok Mason oğlu masonsun

Necip ŞAHİN

Allah CHP ile daim eyleye,ahirettede ayırmaya,hak vaki olunca cenazesi dahi cem evinden kalka inşallah.

yusuf kandemir

bankasya 2014 yılında 876.9 milyon lira zarar açıkladı bundan büyük ekonomik bir sebep olurmu bankaya el koymak için bankasya'nın TMSF'ye devredilmesi ekonomik nedenlerden dolayıdır

erzurumi

İNŞAALLAH OLUR,BU KÜRT KARDEŞLERİMİZİN EN DOĞAL İNSANİ HAKKIDIR,120 BİN NÜFUSLU KIBRISLI TÜRK KARDEŞLERİMİN NASIL KENDİ YÖNETTİKLERİ DEVLETİ VARSA KÜRT SURİYEDE YAŞAYAN 3 MİLYONA YAKIN KÜRT KARDEŞLERİMİN DE O HAKKI VARDIR,AKSİ FAŞİZMİN DANİSKASIDIR.

hasan avcı

bir zamanların postmoderni saadetlisi dengesiz ordan ora yalpalayan farklı olmayıbuyük strateji sayan bekaroğlu 28 şubattaorduda bir svil teşkilattır diyen bu millete kuranı gomduren CHP nın kuyruğuna takılması yetmiyor gibi haşhaşilere ol kanat germesi bekaroğlu gibi dengesizlerr için anlaaşılacak bir durum

suleyman

Bu zulum lafani kullananlarin hepsi kesin fetocu

Görüş Bildir Bizimle Paylaş