DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,8365 ₺

EURO

17,6123 ₺

ALTIN

979,07 ₺

BİST

2.459,45 ₺

Başkan Baran Körfez'in köylerini gezdi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Milletvekili Zeki Aygün ve İlçe Başkanı Osman Badem ile birlikte Körfez'in köylerine konuk oldu.

6 Yıl Önce
2017-03-06 16:13:56
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Milletvekili Zeki Aygün ve İlçe Başkanı Osman Badem ile birlikte Körfez'in köylerine konuk oldu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hafta sonu referandum gezileri kapsamında AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve teşkilat üyeleriyle birlikte Körfez'in köylerini ziyaret etti. Ziyaretin ilk durağında heyet, Dikenli köyüne konuk oldu. Köylüler, hayata geçirilen projeler ve verilen hizmetler nedeniyle heyete teşekkür etti. Körfez'in köylerini cazibe merkezi getirmek adına birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Taşköprü bölgesi için 10 milyon liralık yatırım yapacağız. Eksik kalan yollarımızı tamamlayacağız. Dikenli Köyümüzün de içinden geçtiği yolu Ağva'ya bağlanması yönünde çalışmalarımız var. Bu yolu açtıktan sonra köyümüzde yoğun bir trafik başlayacak. Bu yoğunluk sayesinde köylülerimiz de kendi ürünlerini pazarlayabilecek" dedi.

Dikenli Köyü'nün bütün seçimlerde AK Parti'ye en büyük desteği veren köylerden biri olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, "Siz yapılan tüm yatırımları hak ediyorsunuz. Ülkemiz 16 Nisan sonrasında ayağındaki prangalardan tamamen kurtulacak ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında 2023'te dünyanın 10 büyük ekonomisi arasına girecek ve o şanlı ecdadın torunları olarak tarih sahnesindeki yerini alacak" şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan AK Parti Milletvekili Zeki Aygün ise konuşmasında, "İşin sahibi milletse, çözüm üretileceği zaman da önce millete gidip anlatmamız gerekiyor. Biz de 3 gün mecliste 4 gün de sahada oluyoruz. Şimdi referandum süreci içerisindeyiz. 60 senedir halktan yetki alamayarak iktidar alamayanların ayak diretmeleri var. Ama unuttukları bir şey var. Biz sırtımızı sadece ve sadece halka yaslıyoruz" dedi.

Heyet daha sonra Körfez'in köylerini dolaştı, vatandaşlarla sohbet ederek yeni sistem hakkında bilgiler aktardı. .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş