DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bağımsız milletvekili adayından haber alınamıyor

Şanlıurfa'da bağımsız milletvekili adayı Halil İbrahim Göğüş'ten dünden beri haber alınamıyor.

01.06.2015 10:09:18

Dün, Karaköprü ilçesinde katıldığı seçim çalışmalarından beri kendisine ulaşamayan 41 yaşındaki Göğüş'ün yakınları, jandarmaya kayıp ihbarında bulundu.

Jandarma ekipleri, bağımsız milletvekili adayının bulunması için çalışma başlattı.

Vali İzzettin Küçük

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olaydan duyduğu üzüntüyü ifade ederek, konunun derinlemesine incelendiğini söyledi.

Olayla ilgili 6 kişinin gözaltına alındığını belirten Küçük, şöyle konuştu:

"Adıyaman'ın Besni ilçesi nüfusuna kayıtlı Göğüş'ün kendisi, daha önce Japonya'da yaşamış, ailesi ise İzmir'de yaşıyor. Dün akşamki seçim çalışmalarının ardından kendisinden haber alınamıyor. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı. Şanlıurfa ile fazla ilgisi olmayan bir aday. İlk bilgiler, birilerinin yönlendirmesiyle buradan aday olduğu yönündedir.

Konuyla ilgili detaylı açıklamayı daha sonra paylaşacağız."

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

SALİH ER

U FİRMA KASP EDDİ BİR DAVA ACDIK BİR DAVANIN İCİDEN 6 DAVA CIKTI 2012 YILINDA KAZANMIŞ OLDUĞUM MAHKEMENİN ÜCRETİNİ HALA YATIRMATILAR KENDİM TUTMUŞ OLDUĞUM AVUKATI PBRAYLA SATIN ALMIŞLAR 6YILDIR MAHKEMELER HACIZLER AVUKAT ÜCRETLERİİŞİMİKAYIP ETİM SAĞLIM DAMAMEN BOZULDU ANLADILACAK SÖYLENECEK O KADAR ELERİNDEN NE KELİYORSA FAZLASIYLA YABDILR HALA DAHA DEVAM EDİYORLAR BEN HER ŞEYİMİ MATİ MANEVİOLARAK ZOR DURUMA DÜŞTÜM KENTİMİ BOŞLUĞA HİS EDİYORUM OKADAR ZOR DURUMDAYIKİ BU MUBAREK RAMAZAN AYININ SUYU HURMEDNE COK MAKBÜLE KECER

Görüş Bildir Bizimle Paylaş