DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Arka Sokaklar Cemal ölecek mi? İşte cevabı…

Ekranların sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da Cemal’in durumu izleyenler arasında merak konusu oldu. Bir çatışmada vurulan Cemal ölecek mi, kurtulacak mı? İşte cevabı

05.03.2021 22:35:17

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar bugün 580. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Arka Sokaklar yeni bölümde ağır yaralanan Cemal, hayat mücadelesi veriyor. Yiğitcan Ergin'in canlandırdığı karakterin akıbeti ise merak ediliyor. Arka Sokaklar Cemal ölecek mi? Arka Sokaklar'ın Cemal'i Yiğitcan Ergin diziden ayrılıyor mu? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

ARKA SOKAKLAR CEMAL ÖLECEK Mİ?

Cuma akşamlarının sevilen dizis Arka Sokaklar'ın yeni bölüme Cemal'in vurulma sahnesi damga vuruyor. Arka Sokaklar Cemal'in ölüp ölmediği henüz belli değil. Yeni bölümde Cemal'in son durumu belli olacak.

YİĞİTCAN ERGİN KİMDİR?

Yiğitcan Ergin, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Racon Ailem İçin isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra 2017 yılında Kötü Çocuk sinema filminde rol almıştır.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde rol alan Yiğitcan Ergin, 1.88 metre boyunda, 80 kilo ve Oğlak burcudur.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş