AK Parti'nin koalisyon temsilcisi Çelik

AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun CHP ile yürütülecek koalisyon görüşmeleri için temsilci olarak Ömer Çelik'i görevlendirdiği öğrenildi...

14.07.2015 02:17:26

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun CHP ile yürütülecek koalisyon görüşmeleri için temsilci olarak Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'i görevlendirdiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hükümeti kurmakla görevlendirilen Davutoğlu, koalisyon turları kapsamında CHP ile yapılacak görüşmeler sonrası kendisine bilgi akışı sağlayacak bir heyet temsilcisi belirledi.

CHP ile görüşmelerde AK Parti temsilcisi olarak Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in görevlendirildiği kaydedildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ok

Madam avrupanin ve amerikanin ucaklari tsk nin askeri havalimanini kullaniyorda neden bizi sozde korumuyorlar rus jetlerine karsi? Gerci fark etmeZ! Rus ucagini bizim kahraman kabiliyetli pilotlarimiz dusurse ,ruslarin saldirma ihtimali oldugu gibi, almanlar veya amerikalilar indirse rusjetini gine bize saldiracaklardir. Birinci dunya savasindaki gibi. Yani ne yaparsan yap kabagi bizim basimizda patlamasi en sacma gerekcede bile vuku bulabilir.