DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti milletvekili adaylarının seçim araçlarına saldırı

AK Parti milletvekili adaylarının seçim araçlarına saldırı

7 Yıl Önce
2015-05-29 18:02:28
Efeler ilçesinde, AK Parti'nin iki milletvekili adayının seçim aracı, saldırı sonucu zarar gördü.

AK Parti Aydın milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, düzenlediği basın toplantısında, Efeler Mahallesi'nde kendi ve partisinin milletvekili adaylarından Abdurrahman Öz'ün seçim araçlarına, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saldırıldığını belirtti.

Park halindeki araçların lastiklerinin kesilip resimlerinin söküldüğünü kaydeden Uslu, şunları söyledi:

"Bu, Türkiye'nin demokratik değerlerine, demokrasisine ve milli iradeye yapılan bir saldırıdır. Birileri hala demokrasiye bu tür şiddet eylemleriyle saldırı gerçekleştirerek millet iradesine ipotek koyabileceklerini zannetseler de bilsinler ki buna hiçbir zaman muvaffak olamadılar ve hiçbir zaman da olamayacaklar. Bu saldırıyı gerçekleştirenler, vatandaşlarımızın özgür iradesine saldırmaktadır. Bu çerçevede ellerinden geleni ardına koymasınlar. Bunlar ne yaparlarsa yapsınlar bu saldırının failleri her kim olursa olsun biz karşılarına demokrasimizle ve milletimizle birlikte dimdik çıkacağız."

Uslu, araçlarının sokaklarda gezmeye devam edeceğini, bütün mahalle, köy ve sokaklarda sadece araçlarıyla değil, fikriyatlı projeleriyle var olmaya ve millete ulaşmaya devam edeceklerini ifade etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Osman Er

5 ay da senin ki yatsaydı.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş