Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Süper Lig
Bugün:
20.30 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)
Yarın:
15.00 İttifak Holding Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediye)
17.30 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)
17.30 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)
20.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)
3 Kasım Pazar:
14.00 Yukatel Denizlispor-Demir Grup Sivasspor (Denizli Atatürk)
16.30 Kasımpaşa-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
4 Kasım Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman)
- TFF 1. Lig
Yarın:
14.00 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk)
16.30 Ekol Göz Menemenspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Menemen İlçe)
16.30 Adanaspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Akhisarspor-Adana Demirspor (Spor Toto Akhisar)
3 Kasım Pazar:
14.00 Keçiörengücü-Giresunspor (Aktepe)
16.30 Eskişehirspor-Osmanlıspor (Eskişehir Yeni)
16.30 Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)
19.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
4 Kasım Pazartesi:
19.00 Bursaspor-Balıkesirspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
3 Kasım Pazar:
12.00 Birevim Elazığspor-Uşakspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)
13.00 Bayburt Özel İdare-Ankara Demirspor(Bayburt Genç Osman)
13.30 GMG Kastamonuspor-Sivas Belediyespor (Gazi)
13.30 Eyüpspor-Etimesgut Belediyespor(Stat henüz açıklanmadı)
13.30 Niğde Anadolu FK-Kardemir Karabükspor(Niğde 5 Şubat)
13.30 Tuzlaspor-Ergene Velimeşespor(Tuzla Belediye)
13.30 Bandırmaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor(Bandırma 17 Eylül)
13.30 Kırşehir Belediyespor-Piserro Kahramanmaraşspor(Kırşehir Ahi)
13.30 Sakaryaspor-Vanspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)
Beyaz Grup
3 Kasım Pazar:
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Başkent Akademi FK (Diyarbakır)
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Şanlıurfaspor(Vakfıkebir İlçe)
13.30 Sancaktepe FK-1922 Konyaspor(15 Temmuz)
13.30 İnegölspor-Gümüşhanespor(İnegöl İlçe)
13.30 Manisa FK-Tarsus İdmanyurdu (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.30 Hacettepe-Sarıyer(Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Yılport Samsunspor(Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Yeni Çorumspor-Afjet Afyonspor(Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Kırklarelispor-Pendikspor(Kırklareli Atatürk)
- TFF 3. Lig
1. Grup
3 Kasım Pazar:
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Çatalcaspor(Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yeni Orduspor(Faruk Çelik)
13.30 68 Aksaray Belediyespor-Manisaspor(Dağılgan)
13.30 Erzinspor-Kızılcabölükspor(Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
13.30 Çankaya FK-Artvin Hopaspor(Ankara OSTİM)
13.30 Şile Yıldızspor-Yomraspor(Şile)
13.30 Düzcespor-Serik Belediyespor(Düzce 18 Temmuz)
13.30 Ci Group Buca-Tokatspor (Yeni Buca)
13.30 Silivrispor-Sultanbeyli Belediyespor(Ziya Altınoğlu)
2. Grup
Yarın:
13.30 Karşıyaka-Elazığ Belediyespor FK (İzmir Atatürk)
3 Kasım Pazar:
13.00 Fatsa Belediyespor-Esenler Erokspor(Fatsa İlçe)
13.00 Ofspor-Cizrespor(Vali İsmet Gürbüz Civelek)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor(Tepecik Şenol Güneş)
13.30 Kozanspor-Payasspor(İsmet Atlı)
13.30 Erbaaspor-Ağrı 1970 (Erbaa İlçe)
13.30 1877 Alemdağspor-Kocaelispor(Alemdağ)
13.30 Belediye Derincespor-Turgutluspor(Derince Belediyespor Doğal Çim)
3. Grup
3 Kasım Pazar:
13.00 Medical Park Batman Petrolspor-Nevşehir Belediyespor(Batman Yeni Şehir)
13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Kelkit İlçe)
13.30 Bayrampaşa-Diyarbekirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Altındağ Belediyespor-Pazarspor(Çubuk İlçe)
13.30 Yozgatspor 1959 FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor(Yozgat Bozok)
13.30 Muğlaspor-Modafen(Muğla Atatürk)
13.30 Gölcükspor-Halide Edip Adıvarspor(Gölcük Şehir)
13.30 Somaspor-Darıca Gençlerbirliği (Soma Atatürk)
13.30 Nazilli Belediyespor-Osmaniyespor FK (Nazilli İlçe)