Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yer alan milletvekili kesin aday listelerine göre, TBMM'de grubu bulunan dört siyasi partinin adayları şöyle:
ÇANAKKALE
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Bülent Turan
2- Ayhan Gider
3- Jülide İskenderoğlu
4- Mehmet Özkurnaz
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Muharrem Erkek
2 - Bülent Öz
3 - Metin Ümit Ural
4 - Adil Can
Milliyetçi Hareket Partisi
1- İbrahim Kürşat Tuna
2- Hatice Korkmaz
3- Mustafa Doğan
4- Mehmet Vehbi Tayyar
Halkların Demokratik Partisi
1- Özlem Ergun Açenal
2- Ömer Faruk Kırnıç
3- Adile Yalçın
4- Sinan Ekinci
ÇANKIRI
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Muhammet Emin Akbaşoğlu
2- Hüseyin Filiz
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Murat Berat Atalay
2 - Nermin Aydınlı
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Kadir Şekerci
2- Hüseyin Yakar
Halkların Demokratik Partisi
1- Selvinaz Göçmez
2- Hüseyin Karakaş
ÇORUM
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Salim Uslu
2- Ahmet Sami Ceylan
3- Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt
4- Bekir Horuz
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Tufan Köse
2 - Muharrem Bozdoğan
3 - Dinçer Solmaz
4 - Saim Topgül
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Vahit Doğan
2- Aybüke Topçubaşı Ekici
3- Ercan Daşdan
4- Muhsin Kocasaraç
Halkların Demokratik Partisi
1- Şeref Karataş
2- Meliha Üşüdür
3- Ümit Küçükbayatlı
4- Hasibe Beyaz
DENİZLİ
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Nihat Zeybekci
2- Sema Ramazanoğlu
3- Şahin Tin
4- Cahit Özkan
5- Osman Yüceliş
6- Emin Okkaya
7- Muhammed Bekir Ege
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Melike Basmacı
2 - Kazım Arslan
3 - Gülizar Biçer Karaca
4 - Adil Demir
5 - Ahmet Divarcı
6 - Halis Ödel
7 - Azmi Ermiş
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Emin Haluk Ayhan
2- Cafer Birtürk
3- Mehmet Uz
4- Mustafa Çırak
5- Halil Öztürk
6- Yurdahan Özhan
7- Efe Şahin
Halkların Demokratik Partisi
1- Perihan Üge
2- Ahmet Turhan
3- Emine Yalçın
4- Ayfer İnan
5- Özgür Çavuşoğlu
6- Ahmet Sarı
7- Cengiz Elbenzer
DİYARBAKIR
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Mehmet Galip Ensarioğlu
2- Ebubekir Bal
3- Abdullah Atik
4- Beran Çelik
5- Tahsin Arslan
6- Netice Arslan
7- Şafak Yontürk
8- Alaattin Parlak
9- Mehmet Fatih Kayhan
10- Aziz Alper Biten
11- Neşet Özden
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Naci Sapan
2 - Hüseyin Cihan Taşkıran
3 - İlhan Baran
4 - Hamit Fidan
5 - Nurdan Erdiş
6 - Serdar Kılıçoğlu
7 - Recep Leygara
8 - Emrah Anlı
9 - Aslı Açıkgöz
10 - Mehtap Uluba
11 - Engin Dayanık
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Mehmet Teyar Karakoç
2- Ayşe Önen
3- Fevzi Yiğitkan
4- Ahmet Kaya
5- Recep Donat
6- Ömer Bozkaya
7- Şeyhmus Bilici
8- Mehmet İçli
9- Celalettin Yaylak
10- Kadir Yorulmaz
11- Saim Kayaalp
Halkların Demokratik Partisi
1- İdris Baluken
2- Nursel Aydoğan
3 -Nimetullah Erdoğmuş
4 -Feleknas Uca
5- Altan Tan
6- Çağlar Demirel
7- Ziya Pir
8- İmam Taşcıer
9- Sibel Yiğitalp
10- Edib Berk
11- Nesrin Hilal Şanlı
(Sürecek)