Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yer alan milletvekili kesin aday listelerine göre, TBMM'de grubu bulunan dört siyasi partinin adayları şöyle:
ADANA
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Ömer Çelik
2- Necdet Ünüvar
3- Fatma Güldemet Sarı
4- Talip Küçükcan
5- Mehmet Şükrü Erdinç
6- Tamer Dağlı
7- Mehmet Sağlam
8- Ahmet Zenbilci
9- Müberra Kara
10- Hasan Hüseyin Kuşcu
11- Hasan Berzan Toprak
12- Zekeriye Yıldızoğlu
13- Mehmet Akif Dostbil
14- İbrahim Dölek
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Elif Doğan Türkmen
2 - Zülfikar İnönü Tümer
3 - İbrahim Özdiş
4 - Aydın Uslupehlivan
5 - Burhanettin Bulut
6 - Müzeyyen Şevkin
7 - Orhan Toklu
8 - Nesrin Göçhan
9 - Kemal Derin
10 - Rukiye Çinkılıç
11 - Yüksel Karaaslan
12 - Gülcan Abalı
13 - İbrahim Demir
14 - Etem Tok
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Mevlüt Karakaya
2- Muharrem Varlı
3- Seyfettin Yılmaz
4- Cahit Öztok
5- Sinan Gül
6- Adem Gündoğan
7- Mehmet Ali Arslan
8- İsa Ayanoğlu
9- İbrahim Sezer
10- Neslihan Uzun
11- Ayla Emrahoğlu
12- Hüseyin Yıldırım
13- Hatice Yüce
14- Ersen Tüzener
Halkların Demokratik Partisi
1- Meral Danış Beştaş
2- Rıdvan Turan
3- Şuhap Bolkan
4- Günay Mutluhan
5- Derya Çiçek Nar
6- Barış Karabıyık
7- Mehmet Yücel Arıkan
8- Feride Peynirci
9- Reşit Ertaş
10- Feyruze Gümüş
11- Hıdır Koluman
12- Emrah Bozan
13- Abdulkerim Aslan
14- Mehmet Zahir Karaboğa
ADIYAMAN
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Ahmet Aydın
2- Adnan Boynukara
3- İbrahim Halil Fırat
4- Salih Fırat
5- Yakup Taş
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Sıddık Şahin
2 - Fatma Ulubey
3 - Deniz Çakmak
4 - Mustafa Hakkan Kılınç
5 - Zeynep Saya
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Mehmet Canpolat
2- Bekir Çiçek
3- Hüseyin Tarık Arda
4- Rifat Erdem
5- Hayriye Kuştepe
Halkların Demokratik Partisi
1- Behçet Yıldırım
2- Kemal Bülbül
3- Mahmut Özdemir
4- Ayten Yılmaz
5- Birsen Tunç
AFYONKARAHİSAR
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Veysel Eroğlu
2- Ali Özkaya
3- Hatice Dudu Özkal
4- Mehmet Koca
5- Cengiz Sağlam
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Burcu Köksal
2 - Hatice Gök
3 - Bekir Kasap
4 - İsmahan Nergiz
5 - Adnan Çelik
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Mehmet Parsak
2- Kemalettin Yılmaz
3- Selcen Karaer
4- Uygur Temizer
5- Ertuğrul Sevim
Halkların Demokratik Partisi
1- Mehmet Bayraktar
2- Veda Çelik
3- İsmail Kaçmaz
4- Cavidan Nizamoğlu
5- Birgül İldoğan
AĞRI
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Cesim Gökçe
2- İsmail Oğur
3- Erhan Tenekeci
4- Zeynel Abidin Çakır
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Kazım Güzel
2 - Erkan Sayan
3 - Mehmet Sıddık Yel
4 - Kasım Aslan
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Mustafa Örü
2- Coşkun Aytekin
3- Hıdır Çalpan
4- Bekir Özmutlu
Halkların Demokratik Partisi
1- Leyla Zana
2- Berdan Öztürk
3- Dirayet Taşdemir
4- Mehmet Emin İlhan
AKSARAY
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- İlknur İnceöz
2- Cengiz Aydoğdu
3- Mustafa Serdengeçti
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - İsmail Hakkı Açıkalın
2 - Meral Koşar
3 - Hasan Ali Elibol
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Turan Yaldır
2 - Nilgün Tosun
3 - Ayşe Deniz Ay
Halkların Demokratik Partisi
1- İsmail Doygun
2- Kıymet Temel
3- Mehmet Baltaş
AMASYA
Adalet ve Kalkınma Partisi
1- Mehmet Naci Bostancı
2- Haluk İpek
3- Avni Erdemir
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Mustafa Tuncer
2 - Hasan Acar
3 - Arife Serpil Saraçoğlu
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Mehmet Sarı
2- Gülseren Ertopçu
3- Hüseyin Saka
Halkların Demokratik Partisi
1- Naciye Çiğdem Atalay
2- Mustafa Irmak
3- Nurettin Alkan
ANKARA 1. BÖLGE
Adalet ve Kalkınma Partisi
1 - Ali Babacan
2 - Yalçın Akdoğan
3 - Ahmet Gündoğdu
4 - Ali İhsan Arslan
5 - Jülide Sarıeroğlu
6 - Murat Alparslan
7 - Ertan Aydın
8 - Fatih Şahin
9 - Tülay Selamoğlu
10 - Barış Aydın
11 - Ercan Kınacı
12 - Fahri Usta
13 - Devlet Şankazan
14 - Mehtap Toruntay
15 - Hüseyin Ulusal
16 - Hayri Çağır
17 - Emire Balkan
18 - Mehmet Ali Canlı
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Ayşe Gülsün Bilgehan
2 - Necati Yılmaz
3 - Tekin Bingöl
4 - Aylin Nazlıaka
5 - Levent Gök
6 - Ali Haydar Hakverdi
7 - Bülent Kuşoğlu
8 - Ali Balkız
9 - Gamze Taşcıer
10 - Mehmet Hadimi Yakupoğlu
11 - Selahattin Emre
12 - Sema Aksoy
13 - Faruk Özdemir
14 - Erdoğan Kılıç
15 - Turhan İçli
16 - Sezgin Kaya
17 - Ahmet Ersen Özsoy
18 - Murat Can Işıldak
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Zühal Topçu
2- Erkan Haberal
3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu
4- Alper Çağrı Yılmaz
5- Sultan Gündüz
6- Ayşe Sibel Ersoy
7- Osman Topal
8- Aytaç Özel
9- Nuri Sertaç Güler
10- Esin Gürel
11- Hakan Doğru
12- Vahiddin Atabey Özdemir
13- Zuhal Babaözü
14- Mehmet Çağrı Tamur
15- İbrahim Kuş
16- Hediye Buket Gültekin
17- İlkay Uyar Kaba
18- Bayram Menekşe
Halkların Demokratik Partisi
1 - Sırrı Süreyya Önder
2 - Gülsen Ülker
3 - Şerif Oti
4 - Celal Demir
5 - Nursel Öztürk
6 - Berkat Kar
7 - Şilan Aydın Üzgeç
8 - Nazik Kılıç
9 - Erol Tunç
10 - Nursel Güvendir
11 - Turgut Çetin
12 - Dilek Ertürk
13 - Mehmet Mercan
14 - Ebru Demir
15 - Aziz Yavuz
16 - Gülnaz Mart
17 - Erdal Okay
18 - Turan Dara
ANKARA 2. BÖLGE
Adalet ve Kalkınma Partisi
1 - Cemil Çiçek
2 - Yıldırım Tuğrul Türkeş
3 - Emrullah İşler
4 - Ahmet İyimaya
5 - Lütfiye Selva Çam
6 - Vedat Bilgin
7 - Aydın Ünal
8 - Nevzat Ceylan
9 - Ayhan Yılmaz
10 - Mahmut Sami Mallı
11 - Ahmet Baba
12 - Murat Yıldırım
13 - Neslihan Cenk
14 - Mehmet Akif Kalaycı
Cumhuriyet Halk Partisi
1 - Şenal Sarıhan
2 - Murat Emir
3 - Ahmet Haluk Koç
4 - Nihat Yeşil
5 - Ali Rıza Erbay
6 - Celalettin Koç
7 - Semra Dinçer
8 - Barış Ozan Vural
9 - Ali Yılmaz
10 - Selma Ergen
11 - Abidin Şahin
12 - Emre Aydın
13 - Faruk Demir
14 - Erol Bektaş
Milliyetçi Hareket Partisi
1- Şefkat Çetin
2- Mustafa Mit
3- Yaşar Yıldırım
4- Ender Ethem Atay
5- Alparslan Sucu
6- Necmettin Karakuş
7- Tuncay Tekay
8- Rubil Gökdemir
9- İsmail Erçelebi
10- İbrahim Doğan
11- Oğuzhan Kara
12- Musa Ayan
13- Mehmet Yiğit
14- Zeki Durmaz
Halkların Demokratik Partisi
1 - Mustafa Sarısülük
2 - Songül Erol Abdil
3 - Tayland Altünay
4 - Ayfer Balıkçı
5 - Abdullah Koç
6 - İsmet Yalçınkaya
7 - Firdevs Kantar
8 - Kamber Ateş
9 - Hatice Çevik
10 - Tacire Baktaş
11 - Abdulkani Tatlısu
12 - Nursel Aras Karakaya
13 - Kubilay Akman
14 - Müşerref Geçer
(Sürecek)