Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
---------------
15 Kasım Pazar:
13.00 Kırklarelispor-Hatayspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Ümraniyespor-Orduspor (Ümraniye Belediye)
13.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.30 Nazilli Belediyespor-Bayrampaşa (Nazilli İlçe)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Menemen Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Hacettepe-Pendikspor (Cebeci İnönü)
13.30 Bandırmaspor-Pazarspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Fethiyespor-BUGSAŞ Spor (Fethiye İlçe)
13.30 İstanbulspor-Sarıyer (Bahçelievler İl Özel İdare)
Kırmızı Grup
-----------------
15 Kasım Pazar:
13.00 Sivas Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tuzlaspor (Seyrantepe DİSKİ)
13.30 Ankara Demirspor-Fatih Karagümrük (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-MKE Ankaragücü (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
13.30 Kocaeli Birlikspor-Tokatspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
13.30 Manisaspor-Keçiörengücü (Manisa 19 Mayıs)
13.30 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe)
13.30 Eyüpspor-Aydınspor 1923 (Eyüp)
13.30 Kartalspor-Gümüşhanespor (Kartal)
- Spor Toto 3. Lig
1. Grup
----------
Yarın:
13.00 Erzin Belediyespor-Turgutluspor (Erzin İlçe)
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Arsinspor (Kazım Karabekir)
13.30 Tekirdağspor-Cizrespor (Namık Kemal)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Kozan Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Gölbaşıspor-Yeşil Bursa (Gölbaşı İlçe)
13.30 Düzcespor-Tire 1922 (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)
13.30 Kırıkhanspor-Maltepespor (Kırıkhan İlçe)
13.30 Bursa Nilüferspor-Silivrispor (Nilüfer)
2. Grup
----------
Yarın:
13.00 Zara Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Zara Ahmet Başyurt)
13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Payasspor (Turgutlu 7 Eylül)
13.00 Yomraspor-Sancaktepe Belediyespor (Yomra İlçe)
13.00 Ofspor-Gaziosmanpaşa (Of İlçe)
13.30 Kemerspor 2003-Etimesgut Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Adliyespor (Sultanbeyli Gölet)
13.30 Sakaryaspor-Diyarbekirspor (Sakarya Atatürk)
13.30 Derincespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Bodrum İlçe)
3. Grup
----------
Yarın:
13.00 Batman Petrolspor-Beylerbeyi (Batman 16 Mayıs)
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Niğde Belediyespor (Van Atatürk)
13.30 Kastamonuspor 1966-Gölcükspor (Gazi)
13.30 Çorum Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Dardanelspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Sandıklıspor-Manavgatspor (Sandıklı İlçe)
13.30 Bergama Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)
13.30 Çatalcaspor-Dersimspor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Çine Madranspor-Körfez İskenderunspor (Çine Yüksel Yalova)