DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ahmet Şık'tan sert sözler: AKP bir siyasi parti değil, bir mafyadır; bu kadar net

Gazeteci Ahmet Şık, Cumhuriyet Gazetesi'ne yönelik operasyonlarda yapılan gözaltılar nedeniyle AK Parti'yi hedef aldı...

6 Yıl Önce
2016-11-01 00:39:53

Cumhuriyet Gazetesi'ne yönelik dün sabah saatlerinde gerçekleştirilen operasyon, dünyada olduğu gibi Türkiye'den de birçok tepkiyle karşılandı. Gazeteci Ahmet Şık, AK Parti'yi hedef alarak, "AKP bir siyasi parti değil, bir mafyadır; bu kadar net" dedi.

T24'te yer alan bilgide; Gazeteci Ahmet Şık, destek için gittiği Cumhuriyet gazetesinin önünde konuştu. Şık, “AKP bir siyasi parti değil, bir mafyadır. Bu kadar net. Yargıyı teslim almış bir mafya ile hukukla mücadele edilmeye çalışıyor” dedi. Şık, “Eğer cemaatin yaptığı iddia edilen darbe girişiminin faili aranıyorsa Beştepe'ye gitmek, Erdoğan'dan başlamak gerek. Fethullah Gülen'in suç ortağı Recep Tayyip Erdoğandır” yorumunu yaptı.

  .

YORUMLAR (13)

nur

Aslında inanmamakda mümkün değil fetö işbirliğine. Bu örgütün işi solcularla, onları kendilerine daha yakın hissediyorlar....

mb07

Ak parti siyasi bir parti değildir doğru. Ak parti devlettir, devlet.

hsn

Evet malesef Ak parti yeşil mafya da yerini almış durumda.

Mehmet çobanoğlu

En azından sizler gibi vatan haini değiller

Hak

Zülm ile abd olunmaz demişler. Yakında kokusu çıkar.

alia57

Bunlarda hiç kafa yoktur...Bu yüzden emperyalistler ve onların FETÖleri bunları dolapçı beygiri gibi kullanırlar...Bu Bay Şık da darbeyi kimden yedi kime çemkiriyor...Kafa yok bunlarda kafa!!!

nergislalezar

Ne oldu sayın derin sol ? Devletin derin sağından bayrağı devralamadığınız için mi bu kadar veryansın? Sizleri sırtımızda taşımaktan yorulduk artık .Siz ve düşmanmış gibi göründüğünüz sağ yanınız hep sırtımıza yük ,ayağımıza çelme oldunuz .Çekilin yolumuzdan artık. Sonsuza kadar ve sonsuzlukta da görmeyelim sizi.

Deniz

Yüzde yüz katılıyorum.Hukuksuzluk tüm Türkiye'yi yakıyor.Tek adam idaresi her zaman kötü sonuçlar verir .Tarih buna şahittir.

orhan tan

Temiz hava başına vurmuş ,açilen dekoprasyon odasına alınmalı.

Kemal

Her ülkede hain var ama Türkyide elini sallasan haine donunuyor,neden dürüs değil bizim insanımıza ne oldu ne hak ne adalet nede dürüslük VAR.benim gibi düşünmeyen herkes kötü,böyle düşünce 0LMAZ

ALPER

sAĞCILAR BİRAZ BEYTİN OLSA DA BİRAZ ADALETTEN YANA OLSANIZ.

erkan

fatih,kanuni,sultan selim,sultan alparslam, bunlarda tek adamdi.dogru kotu sonuclar verdi tarihe bakinca ama kafirler icin.pnemli olan tek cok adamdan ziyade adil adam olmakta.tarihe bi bakalim.adalet mulkun temelidir demokrasi degil.

.

Bunlarin dugmesine basildi. Hepsi iceri girmek icin can atiyor. Hepsi birden tutuklanip dunyadan gelen tepkilerle boynumuz bukulsun istiyorlar. Zaten ise yaramuyorlar bari iceri atilsin istatistik degerler korkunc gozuksun diye siraya girmisler...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş