DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Adana Demirspor-Antalyaspor maçının biletleri 1 lira

Adana Demirspor-Antalyaspor maçının biletleri 1 lira

7 Yıl Önce
2015-05-29 20:09:23
PTT 1. Lig play-off yarı final ikinci maçında, sahasında Antalyaspor ile mücadele edecek Adana Demirspor'un Başkanı Selahattin Aydoğdu, karşılaşmanın bilet fiyatlarını 1 lira olarak belirlediklerini bildirdi.

Aydoğdu, yazılı açıklamasında, bu yola inanarak çıktıklarını ancak ligin sonuna doğru işlerin istedikleri gibi gitmediğini belirtti.

"Gönül isterdi ki böyle bir açıklama yapmayalım, bu açıklama yerine şampiyonluğumuzu kutlayalım" ifadesini kullanan Aydoğdu, taraftara şu çağrıda bulundu:

"Maalesef istemediğimiz bir noktaya geldik ama inancımızı kesinlikle yitirmedik. Biz, Adana Demirspor olarak geriden gelip bir çok rakibimizi yakaladık. Lütfen sizler de inancınızı yitirmeyin, pazartesi günü bizi yalnız bırakmayın. Bugüne kadar biz getirdik ama Antalyaspor maçını siz alacaksınız. Bu vesileyle Antalyaspor maçının bilet fiyatlarını herkes maça gelsin diye 1 lira olarak belirledik. Bir tek koltuğun bile boş kalmasını istemiyoruz, en büyük gücümüz olan siz taraftarlarımızla yine bir tarih yazıp, zor olanı başarmak istiyoruz. Biz henüz 'bitti' demedik ve biz 'bitti' demeden bitmeyecek."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Adil Gülmez

Öze Dönüş grubu ile ilgisi olduğunu sandığım yorumcuara cevap vermek istiyorum. Yazımda yanlış bilgilendirmeden kaynaklanan hata varsa öze dönüş adına yetkili olan birisı bir tavzih yazısıgöndersin, yayımlayalım. Selamlar

Görüş Bildir Bizimle Paylaş