DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Zaman Akgündüz'ü hedefe koydu

Hollanda Rotterdam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Akgündüz 7 Haziran seçimleri öncesi; “Verdiğiniz oyla eşcinsellere, Ermenilere, dini değerleri yok etmek isteyenlere, ırkçılara, teröristlere destek olmamak için tekrar düşünün” yönündeki açıklaması sebebiyle 'paralel örgüt' tarafından Hollanda’da hedef tahtasına konuldu.

15.06.2015 09:56:36

Yeni Akit'ten Mehmet Özmen'in haberine göre; Hollanda Rotterdam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Akgündüz 7 Haziran seçimleri öncesi; “Verdiğiniz oyla eşcinsellere, Ermenilere, dini değerleri yok etmek isteyenlere, ırkçılara, teröristlere, ABD ve Avrupa'da Türkiye'ye düşman olan basın organlarına destek olacağınızı tekrar düşünün” yönündeki açıklamaları sebebiyle Hollanda medyası tarafından hedef haline getirildi. Türkiye'deki bazı medyalar da Batı medyasına destek verdi.

'PARALEL YAPI'NIN HOLLANDA AYAĞI ÖNCÜLÜK ETTİ!

Zaman gazetesi, Akgündüz'ün açıklamalarından rahatsızlık duyan Hollanda basınına, “Hollanda'da Akgündüz depremi, ülkeden kovun!” başlıklarıyla destek verdi. Profesör Akgündüz'e yakın bir akademisyen, Akgündüz'e karşı başlatılan saldırı kampanyasının arka planını Akit'e şöyle anlattı: “Hocamızın yayınladığı mesaj, sağduyu çağrısını içeriyordu ve Türkiye düşmanlarına karşı ifadeler içeriyordu. Bu mesajı Hollanda-Zaman gazetesi çarpıtarak verdi ve Türkiye'deki paralel medya organları da olduğu gibi oradan aldı. Bunun üzerine, IUR Murakebe Kurulu, bir açıklama yaptı ve Hocamızın değerlendirmelerinin, çağrısının Türkiye düşmanlarını ilgilendirdiğini vurguladı. Birileri, eşcinselleri hocamıza karşı organize etti. Bu çalışma, paralelciler öncülüğünde yürütüldü, mezhepçi ve PKK terörü uzantıları da tam destek verdi. PKK'ya yakınlığı ile bilinen Sosyalist Parti Milletvekili Saadet Karabulut ve Alisiz Alevilik tezini savunan Keklik Demir Yücel, hocamıza karşı kampanyada özel olarak yer aldı.”

BÖYLE DÜŞÜNEN BİR ADAM GÖREVDEN ALINMALI!

Akgündüz Hoca'ya yakın akademisyen sözlerini şöyle sürdürdü: “Hollandalı bakan bir gazeteye, ‘Böyle düşünen bir adam görevden alınmalı' dedi. Paralel Örgüt'ün Hollanda ayağını organize eden Zaman adlı paralel gazete ve bazı solcuların internet sayfalarında ‘Akgündüz kovuluyor' ifadelerine yer verildi. Aynı şekilde Paralel'in Türkiye gazete ve televizyonları da Hollandalı bakanın açıklamasını ajite ederek, ‘Akgündüz kovuluyor!' yollu haberlere yer verdiler.”

SAYIN ERDOĞAN'A “DİKTATÖR” DİYENLER, “İKİ CÜMLEYE” TAHAMMÜL EDEMEDİ

Ortadaki, “Paralel, mezhepçi, eşcinsel, faşist Batı işbirliği” işbirliğinin altını çizen akademisyen sözlerini şöyle sürdürdü: “Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a ‘diktatör' diyenlerin tahammülsüzlerine bakın. Teröre, eşcinselliğe karşı olmak suç!.. Fikir hürriyetinden bahseden Batı ve paralel yapının zihni arka planı bu olaylar dizisiyle bir kez daha günyüzüne çıktı. Hollanda'daki mezhepçileri, Alisiz Alevileri Türkiye'ye karşı kullanıyorlar.”

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Murat

Zaman bir ihanet batakligina donustu, Turkiye dusmanlariyla paralel sekilde durust insanlara saldiriyorlar, saldirirkende kamuflaj olma becerilerini kullaniyorlar. Tam bir ihanetcetesi.Bu durum bir muslumanin dusecegi durum degil.Hollanda'daki belli universitelerin kutuphanelerine koli ile bedava gazate birakiyorlor.

M

Paralel belli, de, onu destekleyen cahil müridler, dinleyin. İstikrarsızlık getirdiniz, belki bir müddet belki bundan sonra hep, siz yeryüzünde bozgunculuk yapanlara ön ayak oldunuz, yendiniz tamam kabul, çok büyük başarı, kına yakmayı hakkettiniz. Allah sizi islah etsin, eğer islah edilmeyecekseniz, olanların olumsuz sonuçlarını inşaAllah sedece sizin evlerinize salsın! Sizin birlikteliğinizi pekiştirsin, kamuflaj yeteneklerinizi bertaraf etsin, zararınızı biz müslümanlara karşı etkisiz kılsın! Amin

abdullah

zaman rezalet yapıyor doğru...fakat akgündüzün onlardan daha rezil olduğunu maalesef bazıları göremiyor...bu herifi yıllardır takib ederim...Bediüzzamanın eserlerini sistematik olarak tahrif etti...riyakarın tekidir...

Selami Çiğdem

Paralel yapı değilde zaten Akgündüz sağlam karakterli birisi değil..

Muzaffer

Akgündüz gibi insanlara Türkiyenin çoook ihtiyacı var. Türkiye de hemen rektör olarak atanmalı.

OSMANLI

Zamancılara artık şaşırmıyoruz ki çünkü zamancılar zaten raydan yörüngeden,,yoldan çıktılar...zaten zamancılar a göre sonuca giden her yol mübah...onlarla ahiret günün de hesaplaşacağız Allah ıskah etsinnn...ıslahı mümkün değilse.....

mehmet yılmaz

akündüz adamdır. ak gündüz otuz tane zaman cebinden çıkarır sekizle çarpar ikiyede böler.

selim

yazık çok yazık bu kadar ifşa olunduktan sonra nasıl dini hizmet verecekler

Erol Gündüz

Yazıklar olsun Zaman gazetesini bu hale getirenlere yıllarca aldık meğer cidden aldatılmışlar bizi.

kemal çalışkan

Zaman iyice dağıttı ne mal olduğunu cümle alem anladı gittikce marjinal bir gazete ve cemaat olarak kalmaya mahkumdur.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş