DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yazıcı: AK Parti'de üst düzeyde FETÖ'cü yok

Muhalefetin, FETÖ darbe girişiminin ‘siyasi ayağının’ ortaya çıkarılmasıyla ilgili eleştirilerine cevap geldi.

5 Yıl Önce
2016-09-05 10:02:33

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, partinin yönetiminde ve üst kurullarında FETÖ'cü olmasının mümkün olmadığını söyledi.

FETÖ BAĞLANTILI KİŞİ OLDUĞUNU SANMIYORUM

Hürriyet'e konuşan Yazıcı, ''Şimdi muhalefet, FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıkmalı diyor. Zaten yapılan her şey siyasi değil mi? Bu adamlar darbe yapınca yönetime el koymayacak mıydı? Siyaseten iktidara talip değil miydi? Bizim yaptığımız tüm mücadelesinin siyasi sonuçları var zaten. Kastedilen parti içindekiler ise ben AK Parti'nin içinde halen üst düzeyde FETÖ bağlantılı kişi olduğunu sanmıyorum, böyle bir şeyi aklım almaz" dedi.

TEK SİYASİ AYAK DEĞİLİZ

Tüm partilerin taranması gerektiğini söyleyen Yazıcı, "Bütün önlemlere rağmen ortaya çıkan olursa da gereğini yaparız. Ama öyle komplolarla herkesi zan altında bırakmasınlar. Siyasi ayağı dendiğinde de iktidara bakıyorlar ama muhalefet dahil tüm siyasi kurumların bu açıdan taranması gerekir. Tek siyasi ayak biz değiliz" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Hak

He he yok.

kADİR MEHDER

17-25 aralık püskürtüldükten sonra bu millet siyasilere güvenmedi mi?Tamam şükür derken,belediye başkanı ,milletvekili sçimleri,HSYK oluşumları,Anayasa ve Danıştay üye seçimlerinde fetöcüleri ayıklıyorlar derken DARBE girişimi!Alah aşkına sivrisineklerle uğraşıyorsunuz bataklık duruyor.Bütün bu noktaya öğretmen,polis, mühendis ve doktor,hakimler getirdi öyle mi? Siyaset yine temiz.Oh ne güzel? kandırıldık deyip sıyrılmak.Sivrineklere kandırıldık demek yasak,siyaseyçiye serbest.Allah hidayet,basiret ve feraset nasip etsin.Allah ancak zalimlere düşmandır.

Baki Kalır

:)))) çok güldüm :))))

mehmet

Sayın Başbakan Yardımcısı vakti zamanında 'Ne Paraleli' diye bir hitabı vardı. Şimdi onu hatırladım.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş