DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Voleybolda transfer

Voleybolda transfer

01.06.2015 13:57:58
Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, pasör mevkisinde oynayan Tuğçe Atıcı ve Duygu Düzceler'i transfer etti.

Mavi-beyazlı ekip, Azerbaycan'ın Lokomotiv Bakü takımından Tuğçe Atıcı ve geçen sezonu Bursa Büyükşehir Belediyespor'da geçiren Duygu Düzceler ile anlaşmaya vardı.

Çanakkale Belediyespor, daha önce Nilüfer Belediyespor'dan smaçör Cemre Erol ile Vakıfbank'tan pasör çaprazı Ceren Kestirengöz'ü renklerine bağlamış, iç transferde ise Ebru Uygurtaş ile yeniden sözleşme imzalamıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Korkmaz

Mustafa İsmayıloğlu İrana laf yapma çünki,Alkahın azabı qazabı laneti üzerine ener İnşaAllah.Türkiyede işid teroristlere siz kucakaçdınız ve günahsız insanların ölümüne sebeb oldunuz.İrana Ehlibeyte el dil uzatana Allahın laneti olur.Onsuzda sizler lanetlenmiş toplum cehennem kopeklerisiniz.1şeyide Hatlrlatıyım kafana iyi sok gün bugün Türkiyede işid teroristleri caddelerde rahatlıkla dolaşıyorlar.Çok keçmezki ilk kafasını yüzdüyü insanlarda biride sen olursu ozaman kimi niye destek verdiyini anlamış olursun.İransa tek olarak siyonist rejim olan yehuduiyle ve amrikayla baş başa geliyor .

Görüş Bildir Bizimle Paylaş