DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Türkiye Off-Road Şampiyonası

Türkiye Off-Road Şampiyonası

7 Yıl Önce
2015-05-31 18:36:14
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından düzenlenen Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın 3. ayak yarışları Çanakkale'de sona erdi.

Çan ilçesindeki Erenler Tepesi'nde gerçekleştirilen organizasyonda arazi araçlarının mücadeleleri renkli görüntülere sahne oldu.

Özel olarak hazırlanan parkurda, 2 gün süren yarışlar sonucunda birinciliği Teleferik off-road pilotları Ahmet Kurt ve Şencan Özkurt kazandı. Seda Özkutlu, Soner Özkutlu'nun pilotluğunu yürüttüğü Aydoff Trial Team ikinci olurken, üçüncülüğü ise Uğur Demirci ve Emirhan Kutlu'nun pilotluğunu yaptığı Texoff takımı elde etti.

Dereceye giren ekiplere kupalarını Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu verdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

haydari

hay ağzına sağlık parelel zaman gazetesi öküz ölünce ortaklığın bozulması iyi oldu. birbirleirinin pislklerini ortaya döktükleri için milet bunların ne mal olduğunu görüyor. suriyede 5 yıldır yapmadık kalleştik bırakmayan akp ve mücahitlerin katliamına ortak oldukları yüzibinlerce masumun kanında boğulacaklar. öldürülen yerlerinden sürülen evsiz barkısız bırakılan türkiyede fuhuş bataklığına düşürülen mazlumların ahı bunlara sebep olanlardan elbet alınacaktır. vay hallerinde bunlara sebep olanların.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş