DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

TBF'nin yeni başkanı Erdenay

TBF'nin yeni başkanı Erdenay

27.05.2015 15:02:17
Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa Harun Erdenay seçildi.

Ankara Hilton Otel'de gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da 177 delege oy kullandı. Harun Erdenay ile Lutfi Arıboğan'ın yarıştığı seçimde, geçerli 174 oydan 93'ünü alan Erdenay, federasyonun yeni başkanı oldu. Diğer aday Lutfi Arıboğan ise 81 oyda kaldı.

Ayrıca bugün doğum günü (27 Mayıs 1968) olan Erdenay, yaptığı teşekkür konuşmasında, göreve getirildiği 16 ay boyunca Türk basketbolunu ileri götürmek ve vadettiği hedeflere ulaşmak için var gücüyle çalışacağını belirterek, herkesin desteğine ihtiyacı ve herkese kapısının açık olduğunu söyledi.

Erdenay'ın yönetim, denetleme ve disiplin kurulunda şu isimler yer aldı:

Yönetim kurulu: Kemal Akar, Akgün Altuğ, Ali Aslan, Efe Aydan, Dinçer Çetintaş, Gökhan Çelik, Bülent Denkdemir, İkram Erzik, Sinan Güreli, Yusuf İzzettin Güven, Hüsnü Karagözoğlu, Ramadan Kumova, Akın Suel

Denetleme kurulu: Cüneyt Olgaç, Oktay Akyüz

Disiplin kurulu: Ata Dinçer, Feridun Öztop, İsmail Bağdatlı, Tuğhan Ünsal, Kutay Kaleli

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

nizam

işte asıl mesele bir adam bir olta atıyor herkes yuttu.asıl meseleler sorgulanmalı biz e ne oluyor da çil yavruları gibi dağılmışız ne zaman tek vuçut olacağız.kimse kimseyi beğenmez benim şehim senin şehini döver benim yardım derneğim vs vs.ey müslümanlar uyanın birlik kardeşlik zamanı.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş