DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,4191 ₺

EURO

17,8508 ₺

ALTIN

973,15 ₺

BİST

3.281,61 ₺

Semih Kaya futbolu mu bıraktı? Semih Kaya profesyonel futbol kariyeri açıklaması

Semih Kaya futbolu mu bıraktı? Son olarak Galatasaray forması giyen Semih Kaya açıklama yaparak profesyonel futbol kariyerini sonlandırdı. Sevenleri Kaya için yorum yağdırdı. Semih Kaya profesyonel futbol kariyeri açıklaması!

2 Ay Önce
2022-08-12 15:23:17

Son olarak Galatasaray forması giyen Semih Kaya açıklama yaparak profesyonel futbol kariyerini sonlandırdı. Sevenleri Kaya için yorum yağdırdı. Semih Kaya profesyonel futbol kariyeri açıklaması!

Semih Kaya futbolu mu bıraktı?

Semih Kaya sosyal medya hesabından 'veda zamanı' başlığıyla bir video yayınladı. Kaya;

"Merhaba, bugün hayatımın en büyük kararlarından birini sizlere açıklamak için karşınızdayım. Hayatımın başrol oyuncusuna, 20 küsur senelik tutkuma, profesyonel futbol kariyerime veda etme kararı aldım. Hayatın başka yönlerinde de kendimi görmek, hayatımda yeni bir dönemi başlatmak için; futbolculuk kariyerimi, profesyonel olarak başladığım yerde, Galatasaray'da noktalıyorum. Bergama'da doğdum, Galatasaray'da büyüdüm, Avrupa'da futbol oynadım, kupalar kaldırdım, ödüller aldım. Hayatımın en kıymetli anlarını futbolla yaşadım. 16 yaşımdayken sarı-kırmızı formayla A takımda oynadığım ilk günü, Ali Sami Yen tribünlerinde adımı duyduğum zamanları, Florya'yı hatırlamak bana her zaman güç verecek. En çok da kariyerim boyunca hiçbir rakibime isteyerek zarar vermediğim için, vücudumun her yerinde iz bırakacak kadar tüm gücümle mücadele ettiğim için çok huzurluyum. Bu yolculukta benim için büyük fedakarlıklar yapan aileme, beni her halimle seven, aldığım her kararda en büyük destekçim olan eşime, kariyerim boyunca yanımda olan menajerime, aynı forma için ter döktüğüm tüm takım arkadaşlarıma, dostlarıma, hocalarıma, kulüp başkanlarımıza ve kulüp yöneticilerine, kulüp çalışanlarına, tüm futbolseverlere binlerce kez teşekkür ederim. Hepiniz hakkınızı helal edin. Hoşça kalın." açıklamasını yaptı. .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş