DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Soylu'dan Baykal'a: Yüreğin yetiyorsa...

İçişleri Bakanı Soylu, Deniz Baykal'a seslenerek, 'Ben İçişleri Bakanı olarak söylüyorum, yüreğin yetiyorsa İçişleri Bakanlığına bir gel, Kemal Kılıçdaroğlu'yla sana kaset kumpasını kim kurdu bir gösterelim.' dedi.

5 Yıl Önce
2017-03-18 13:49:55

İçişleri Bakanı Soylu, Deniz Baykal'ın Trabzon'daki sözleriyle ilgili, "Deniz Baykal'ı gördünüz, ya sen, ey Deniz Baykal, sana söylüyorum, ben İçişleri Bakanı'yım, sen referandumla uğraşacağına sana tuzak kuranlara ait bir iki cümle söyle de milletin gönlü rahatlasın. Kendini savunamayan bir adamdan memlekete ne hayır gelir, hadi söyle. Ben İçişleri Bakanı olarak söylüyorum, yüreğin yetiyorsa İçişleri Bakanlığına bir gel, Kemal Kılıçdaroğlu'yla sana kaset kumpasını kim kurdu bir gösterelim. Onların elinin altında oyuncak olmayın ve bu milleti oynatmayın, iftira atmayın. Senin aklın bu saate kadar bu işlere ermemişse Peygamber efendimizi alet edecek, bu işlerle ilgili konuşacak hale de düşmemeni isteriz. Ayıptır, kutsallarımıza, kutsallarımız üzerinden değerlendirmelere girmemeliyiz, bu yanlıştır." dedi.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (1)

deniz

Sayın bakan bırak Baykal'ı da Bakara- Makaracı ne kadar götürdü ona bak.Birde DDY rüşveti ve soygunu araşyırda görelim.Ayrıca 2010 daki referandumda cemaate kaç konferans verdin nasıl kullanıldığı onu anlat.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş