DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Şırnak'ta iki HÜDA - PAR üyesi katledildi

Şırnak'ın idil ilçesinde HÜDA - PAR'a üye oldukları öğrenilen iki kişi öldürüldü.

7 Yıl Önce
2015-05-29 17:59:04

Şırnak'ta Hüda Par tarafından desteklenen bağımsız adaylar için çalışma yürüten iki kişi Şırnak'ın İdil ilçesine bağlı Hanakin köyünde katledildi.

M. Şerif Şimşek ve Abdulcelil Talayhan isimli Hüda Par üyelerinin köyde seçim çalışması yaparken bir evden ateş açıldığı dile getiriliyor. Uzun namlulu kaleşnikof tipi silahlarla ateş açıldığı one sürülüyor ancak henüz bu iddia bağımsız kaynaklarca doğrulanmadı.

Hatırlanacağı üzere 6 - 8 Ekim olayları esnasında kurban eti dağıtan Yasin Börü ve arkadaşları da dahil çok sayıda Hüda Par üyesi YDG - H üyelerinin saldırısına uğramış ve saldırıya uğrayanların bir kısmı vahşice katledilmişti.

Şırnak'ın Hanakin köyünde yaşanan olayla ilgili henüz resmi makamlardan herhangi bir açıklama gelmedi. Öte yandan hayatını kaybeden Hüda Par üyelerinden birisinin Şırnak'ta Hüda Par'ın desteklediği bağımsız aday Şehzade Demir'in kayın biraderi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

veysi buran

Kürdistanlı Müslümanların payına yine kan düştü.Kanla beslenen HDP-PKK vampirleri yine HÜDA PAR'lılara saldırdı.

mizan

Ne hazırı?...ölmeyi bayılma,savaşı kolay zannedenlere sesleniyorum;aşşağı oturun.bir dost bulamazsınız bu yolda.leş kargaları üşüşür,iş işten geçmiş olur!görürsünüz ozaman,katarın suudun amerikasını!aklınızı başınıza devşirin.

M

Kürt kardeslerim, sizi kürt kimligi ile oksayip kandiranlarin Kürtlügünüze zerre deger vermiyorlar! birgün, siz hdpyi benimseyen Kürt kardeslerim, sizede zarari dokunursa geç kalmis olursunuz! bu yilanin basini ezin artik! bizde Kürtcü Türkcü olmaz olamaz, bizde islemez bu. Allah bizi miskinlerden eyler! biz birlikte, siyahi ve beyazi ile ve arada nekadar renk varsa hep birlikte ancak gerçek huzuru mutlulugu refahi felahi barisi bulabiliriz! Aklinizi basiniza toplayin artik!

enes

Alçaklar halen iki grup arasında çıkan kavga diyor. ..adamlar uzun namlulu silahla taramış. .. şimdi o kendine İHD denen insanlar ne diyecek bakalım....

Abdussamed Yalçın

siz ne zaman heberi kaynağından alacaksınız? bayrak yüzünden kavga çıktığını kim söyled? bu yalanı yayımlamakla neyi hedefliyorsunuz? bu camiayı çok iyi tanıdığınız halde neden bizi pkk ile aynı safa koyuyursunuz? Ahirette bunun hesabını vemeyeceğinize mi inanıyorsunuz? marksist ve sosyalist çetelerin birbirini desteklemesinden de ders almıyour musunuz ki müslümanlara sahip çıkmayı aklınızdan bile geçirmiyorsunuz? müslümandan yana pozitif tavır takınmasanız da bari objektif olun.

EBUBEKİR ÜZEN

YALAN ATMAYIN BAYRAK AZMASI DEYİL ZOR KÖYE GİRİP SALDIRDILAR

İBRAHİM

YÜCE ALLAH ZALİMLERİ VE ONLARA MEŞRU ZEMİNDE SİYASET YOLU AÇANLARI KAHRETSİN

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş