Şevval Şahin kimdir?
Şevval Şahin kimdir?

Şevval Şahin kimdir?

1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Şevval Şahin 1.82 boyunda bir Türk kızıdır. Şahin 18 yaşındayken katıldığı Miss Turkey 2018'de birincilik tacını kazandı. Güzellik tacını kazanan Şevval Şahin'in estetikli olması Türkiye'de sosyal medyada çok tartışıldı.

“Türkiye Güzeli” seçilen Şahin, üniversite eğitimine University Of East London'da devam ediyor. Şevval Şahin, Fashion Marketing bölümünde eğitim görmeye devam ediyor.
Güzellik kraliçesi seçildikten sonra estetiksiz görüntüleri paylaşılan Şahin birinciliğin tadını çıkarmaya fırsat vermediklerini açıkladı.
Burun ameliyatı estetiği yaptırdığını dile getiren Şahin Türkiye'deki güzellik yarışmalarında insanların estetikli güzeller istenmemesine bir anlam veremediğini dile getirdi.

WhatsApp Image 2020-10-09 at 01.50.20

Şevval Şahin,“Güzellik yarışmalarına estetik olmamalı diye bir şart yok. Brezilya'da genç kızlar çok erken yaşlarda estetik yaptırmaya başlıyor. Bu bir engel değil” açıklamasında bulundu.
7 Ekim'de Moda ve Sosyete programına konuk olarak katılan Şahin'in çok fazla İngilizce jargon kullanması sosyal medya da tepkilere sebep oldu. İzleyici yorumları Şevval Sam'ın estetik müdahalesini yalnızca burunla yeterli görmedi. Yüzünde birçok yerde estetik müdahale var yorumları yapıldı.

 

Şevval Şahin Kimdir?

Doğum Tarihi:13 Eylül 1999
Mesleği:Manken
Ünvanı:Manken