DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Roketi hurda sanıp eve götürdü

Şırnak’ta bir çocuk roket parçalarını hurda zannedip eve götürdü. Çocuğun babasının polise haber vermesiyle roket parçaları incelenmek üzere götürüldü.

7 Yıl Önce
2015-05-28 08:36:28

Bahçelievler Mahallesi Tenha Sokak'ta oturan H.S. isimli vatandaş, çocuğunun eve getirdiği demir hurdaların roket parçası olduğunu fark edince durumu polise bildirdi. Çocuğun ifadesine başvuran ekipler, aynı mahallede yer alan Bahçelievler İlkokulu ve Anaokulu yakınındaki boş arazide yaptıkları aramada, başka roketlere ait parçalar buldu. Ekipler, duyarlılığı ve polise haber verdiği için baba H.S'ye teşekkür ederken, bulunan parçaları incelemek üzere Emniyet Müdürlüğüne götürdü.

Öte yandan mahalle sakinlerinden Kerevan Katar, aynı sokaktaki hurda deposunun boşaltılmasını istediklerini belirterek, çocuklar tarafından getirilen malzemelerin burada hurdacılara satıldığını söyledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ali sert

buda müfidyüksel gibi düşünüyor ve gerçeklerden uzak hayal dünyasını film şeridi gibi sunuyor. bir kere 1991 ittifakından sonra refah partisinin oyları bölgede düşmemiş aksine artmıştır. seçim sonuçlarını inceleyen herkes bunu rahatça görür. ama MHP düşmanlıklarını kılıflayarak sunmak çabasına giriyorlar. kürt seçmenin MHP ile derdi yoktur. chp bizlere daha fazla zulüm yapmıştır.eğer kürt seçmen diyorsanız ve chp ile olsunda ısrarlysanız siz ne devleti ne akpartiyi ve nede kürtleri tanımıyorsunuz nevzat bey.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş