DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Özbizerdik yine silah çekti

Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, bu kez de lüks restoranda silah çekti.

7 Yıl Önce
2015-05-31 10:29:14

Onur Özbizerdik önceki akşam Beşiktaş'ta lüks bir restorana gitti. Özbizerdik'le bir grup arasında oturacak yer yüzünden kavga çıktı. Kavga fazla uzamadı. İddiaya göre Özbizerdik, tabancasını çıkardı ve grubun üzerine doğru ateş etti. Mermi kimseye isabet etmedi.

ONUR ÖZBİZERDİK BÖYLE VURDU!

Daha sonra gruptan bir kişiye yöneldi. Yöneldiği kişi, Özbizerdik'in eline hamle yaptı. Silahı üzerine doğrultmasına engel olmaya çalıştı. Silahı Özbizerdik'in elinden aldı.

Araya restoran çalışanları girdi. Özbizerdik, tabancasını kavga ettiği gruptan alarak özel şoförüyle geldiği restorandan uzaklaştı. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

aras

hizbuşeytan ve mecusi iranın sonu işidin elinden olucak.. israilden önce şirk yuvası necef ve kerbelanın yerlebir edilmesi gerek bence...

mecid

ya husyn, ve vatana kurban olayım sözleri bile başlı başına şirk ve küfür kokan iki cümle. böyle başlaması bile helak olmalarını gerektirecek kadar azdıklarını gösterir. kaldıki sadece kullanılıyorlar. şiilere yazık oluyor. iran onların nesillerini zehirleyip düşmanın önüne atıyor. irana bişey olmuyor. ama kullanılan şii nesiller ciddi biçimde yok oluyorlar. iran bütün şiilerin liderliğini üstlensede devamlı mezhepçi ve meşrepçi bir politika izlediği için asla islam dünyasında kabul görmeyecektir. şii olmak bu devirde kaybetmenin diğer adıdır. aklı olan şii olmaz.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş