Milli Savunma Bakanlığı, 1 askerin şehit olduğunu duyurdu

Milli Savunma Bakanlığından (MSB) yapılan açıklamada 9 Ocak'ta rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan bir askerin bugün şehit olduğu duyuruldu

14.01.2021 22:25:27

Bakanlık açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Deniz Kuvvetleri Komutanlığı emrinde görevli silah arkadaşımız Dz. Kur. Yb. Şükrü Cömert, 9 Ocak 2021 tarihinde, görev esnasında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 14 Ocak 2021 tarihinde şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."

Bakan Akar'dan başsağlığı mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit Şükrü Cömert için başsağlığı mesajı paylaştı. Akar mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Kahraman silah arkadaşımız, görev esnasında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 14 Ocak 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Millî Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim."

600099c5c03c0e3524c7a34d

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)