DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

MHP'li Türkeş'ten olay 'MİT TIR'ları iddiası

MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, canlı yayında hükümetin MİT TIR'ları konusunda kamuoyuna doğruları söylemediğini açıkladı...

7 Yıl Önce
2015-06-04 00:45:28

MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında MİT TIR'larındaki silahların Bayırbucak Türkmenler'ine gitmediğine iddia etti. Bölgeyi takip ettiklerini ve görüştükleri bazı isimler olduğunu anlatan Türkeş, MİT TIR'ları konusunda yalan söylendiğini ve bölgeye giden az sayıda mühimmatın ise satıldığını söyledi.

Tuğrul Türkeş, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural ile birlikte CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sorularını cevapladı. MİT TIR'ları konusunda hükümetin kamuoyunu yanılttığını söyleyen Türkeş, yakalanan MİT TIR'larındaki silahların Bayırbucak Türkmenler'e gitmediğini iddia etti. Bu konuda bir de yemin eden Türkeş, stüdyodaki gazetecileri de şaşırttı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

İpek Selvi

Milliyetçi muhafazakar bir ailem var,apo yakalandığında mhp ye verdim ak partiyede oy verdim kendimi salt bir partili olarak nitelendirmiyorum fakat Suriyede yapılmaya çalışılan pkk planını görebiliyorum pkk meşrulaştırıldı havadan silah atıldı,bence mhp li yöneticiler düşünmeden açıklama yapıyor,İktidara Türkmenlere daha fazla yardım yapsın diye baskı yapması gerekirken yapmaması gereken açıklamalarda bulunuyorlar,sonra biz neden oy alamıyoruz diyorlar.

fatih tarhan

bu kafa YARDIM GİDEN AHRARUŞ ŞAMI EL KAİDE DİYE MİLLETE YUTTURMAYA ÇALIŞAN KAFA.

Hasan Hüseyin

Yalan söylüyor...Bunların yalanları gerçeklerinden bile daha inandırıcıdır. Türkiye nin bölgede neler yaptığını sadece siz mi biliyorsunuz.Sizin bağlantınız varsa akp nin kökleri vardır ama halkı kandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar işte.

emre

TÜRKMENLERE SİLAHI KİM VERDİ O ZAMAN...

ySELİM

timeturk de şaşırmış gibi yapıyor...bravo.o 'insan yardım' tırlarında ne olduğu ve kime gittiği kabak gibi ortaya çıktı...sakın türkmen demeyinde...şimdi 3 maymunu oynuyor herkes, tiemturk de dahil

EXPOLITIE

MADEM OKADAR BILGINDIN RAHMETLI BABAYIN PARTISNIN BASINA GECEYDIN DEMEZLERMI ADAMA

erşan kuneri

acaba tuğrul türkeş şimdi bu konuda ne der :D

isa gülli

ilk defa bahçeliye katyılıyorum hll olsun

nazmi uçkan

akp'yi azaltmaya yönelik bir haber.timtürkü kınıyorum.batılı meşhur etmek saf zihinleri iğfal eder.................

kotsukenosuke

cephede olan yılmaz bilgen.. ve bir çok türkmen komutanlar bildiğim kadarıyla yardımı doğruluyor.. sen cıyak cıyak bağırsan kaç yazar sayın türkeş.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş