DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Maçın ardından

Maçın ardından

02.06.2015 00:26:14
PTT 1. Lig takımlarından Antalyaspor'un teknik sorumlusu Mustafa Ati Göksu, "Bizim artık bütün arzumuz Samsunspor maçını kazanıp, Süper Lig'e çıkmak" dedi.

Göksu, play-off yarı final rövanşında Adana Demirspor'a 2-0 yenildikleri, ancak ilk maçı sahalarında 3-0 kazanmalarından dolayı finale yükseldikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Futbolun ciddi bir oyun olduğunu aktaran Göksu, ilk maçta 3-0 galip ayrıldıklarında herkesin bu karşılaşmanın kolay olacağını düşündüğünü, ancak öyle olmadığını söyledi. Göksu, rakiplerinin 2-0 kazanmalarına rağmen final hakkını kendilerinin elde ettiğini vurgulayarak, şöyle devam etti:

"Futbolcu kardeşlerimi mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Adana Demirsporlu futbolcu kardeşlerim de iyi mücadele etti ancak kazanan biz olduk. Final hakkını kazandık. Futbolcu kardeşlerim finalde de kazanıp üçüncü olarak Süper Lig'e çıkacaklarına inandılar ve bunu da başaracak güçteyiz. Ama üzücü olan, maçtan sonraki olaylar. Olayları anlayamadım. Maç bittikten sonra rakip futbolcuların bir iki arkadaşımıza saldırmasına anlam veremedim. Böyle şeyler olmamalı ama oldu. Biz artık geriye bakmayacağız. Bundan sonra biz İstanbul Başakşehir Stadı'nda oynayacağımız Samsunspor maçını düşünüp, ona hazırlanacağız. Bizim artık bütün arzumuz Samsunspor maçını kazanıp, Süper Lig'e çıkmak."

- Adana Demirspor cephesi

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ise final hakkını kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Sezon başından bu yana emek verdiklerini ancak son haftalarda istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını aktaran Karaman, "Oyuncularımla gurur duyuyorum. Onlar çok karakterli çocuklar. Sezon bitmesine rağmen ve birçoğu şu andan itibaren bizim oyuncumuz olmamasına rağmen bu mağlubiyeti kabul edememiş, camiaya hizmet etmeye gayret etmiş çocuklar. İnşallah bu şehir onları unutmayacak" diye konuştu.

Herkese teşekkür eden Karaman, sözlerini şöyle tamamladı:

"Keşke final müsabakasında biz olabilseydik. Keşke bu play-off'lara kalmadan işin gereğini yapabilseydik. Ama gözü kör olsun, sadece oyun oynamayı biliyoruz, başka bir şey bilmiyoruz. Bildiğimiz şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bildiğimiz de bu kadar. Hepinize teşekkürler, hakkınızı helal edin."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş