DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Lens resti çekti: Artık beklemeyeceğim

Fenerbahçe'de başarılı bir sezon geçirdikten sonra yeniden teklif bekleyen Jeremain Lens, 'Önceliğim hep Fenerbahçe'ydi ama adım atmıyorlar, artık beklemeyeceğim' dedi.

4 Yıl Önce
2017-07-08 13:22:56

Fenerbahçe'de oldukça iyi bir sezon geçiren ve artık kiralık olarak değil bonservisine sahip olan kulüpte oynamak isteyen Lens, uzun süredir Sarı-Lacivertliler'in Sunderland ile masaya oturup anlaşmasını bekliyordu. Hatta Hollandalı oyuncu bu konuda menacerlerine, "Fenerbahçe'nin atacağı adımı bekleyelim. Kimseyle görüşmeyelim" mesajlarını iletmişti.

YİNE KİRALANMAK İSTEDİ

Ancak geride kalan periyotta bir türlü Lens'in beklentileri gerçeğe dönüşmedi. Finansal Fair Play durumu sebebiyle Lens'i tekrar kiralamak arzusunda olan Fenerbahçe, kapıyı 7 milyon eurodan (Yaklaşık 29 milyon TL) açıp sonrasında 5 milyon euroya (yaklaşık 21 milyon TL) kadar inen İngiliz temsilcisine daha düşük önerilerde bulundu.

"ARTIK BEKLEMEYECEĞİM"

Sunderland buna yaklaşmazken Lens'in de bekleme süresi doldu. Yıldız oyuncunun menacerlik şirketine, "Önceliğim hep Fenerbahçe'ydi. Ancak beklentilerime karşılık bir adım atmayacaklar. Artık beklemek yerine teklifleri değerlendirelim" çağrısını yaptığı öğrenildi. Lens'e İngiltere'den, Fransa'dan ve ülkesi Hollanda'dan teklifler olduğu konuşuluyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş