DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Lens oynamak istediği takımı açıkladı

Fenerbahçe'nin geçen sezon Sunderland'den kiraladığı Jeremain Lens, sarı-lacivertli takıma dönmek istediğini ancak kendisine neden teklif yapılmadığını anlamadığını söylerken başka kulüplerin teklifini değerlendirebileceğini açıkladı.

4 Yıl Önce
2017-07-06 11:14:50

Fenerbahçe'nin geçen sezon Sunderland'den kiraladığı Jeremain Lens, İngiliz basınına konuştu.

Jeremain lens, FOX Sports canlı yayınına bağlanarak, "Fenerbahçe'nin neden hala teklif yapmadığını anlamıyorum. Sadece konuşmalar var ama kağıt üstünde hiçbir şey yok. Ben daha kesin şeyler görmek istiyorum. Ayrıca, beni transfer etmeleri için birilerini satmaları gerekiyor. Medyadan Fenerbahçe'nin beni beklediğini okuyorum ama bana gelen bir teklif yok." diye konuştu.

Sporx'te yer alan haberde Sunderland'in bonservisine sahip olduğunu belirten Jeremain Lens, "Fenerbahçe'ye dönmek istiyorum ama onlar da bunu istediğini göstermeli ve hareket etmeli. Eğer yapmayacaklarsa başka kulüplere gitmeyi daha ciddi düşünebilirim" ifadelerini kullandı.

Hollandalı yıldız, kendi ülkesine dönmek istemediğini belirterek, "İlgimi çekmiyor. Birkaç yıl daha yurt dışında oynamak istiyorum." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş