SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

Kuzey Kıbrıs'ta, Türk dünyasından öğrenciler unutulmadı

KKTC'de yüksek öğrenim gören ve yeni tip koronavirüs nedeniyle yurt ve evlerinde zaman geçiren Türk dünyasından gelen öğrencilere yardım paketi dağıtıldı

Kuzey Kıbrıs'ta, Türk dünyasından öğrenciler unutulmadı
23.3.2020 09:41:11

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ahıska Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) KKTC'de yüksek öğrenim gören ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yurt ve evlerinde zaman geçiren Türk dünyasından gelen öğrencilere yardım paketi dağıttı.

KKTC Ahıska Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği ve YTB, koronavirüs nedeniyle KKTC'de zor durumda kalan öğrencilere yardım paketiyle destek verdi.Dernek Başkanı Hakan Uygun, öğrencilere zor zamanlarında yardım paketleri dağıtarak, destek ve moral verdiklerini söyledi.

Koronavirüs nedeniyle tüm dünyada insanların zor günlerden geçtiğini hatırlatan Uygun, yaşanılan bu zor sürecin birlik, beraberlik ve dayanışmayla aşılacağını söyledi.
Uygun, bu konuda kendilerine destek olan YTB'ye teşekkür ederek, vatandaşlara da yetkililerin koronavirüsle ilgili uyarılarına uymaları çağrısında bulundu.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR