DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kuyt İstanbul'dan ayrıldı

Fenerbahçe Kulübü ile sözleşmesi sona eren Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt, ailesiyle birlikte ülkesine döndü

7 Yıl Önce
2015-06-02 22:25:55

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Kuyt ve ailesinin Atatürk Havalimanı'ndan Hollanda'ya hareket ettiği duyurulurken, "Havalimanında sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği Hollandalı yıldız futbolcu, bol bol fotoğraf çektirdi. Kuyt'ın eşi Gertrude ve çocukları, gösterilen ilgi karşısında gözyaşlarına hakim olamadı" denildi.

Havalimanında Fenerbahçe TV'ye açıklamada bulunan Kuyt'ın, "Burada 3 harika yıl geçirdim. Çok güzel bir dönemdi. Şampiyonluk ve kupa zaferi yaşadım. Süper Kupa'yı da kazandık. UEFA Avrupa Ligi'nde yarı final oynadık. Fenerbahçe'deki tüm arkadaşlarımla birlikte çok güzel başarılar elde ettik. Herkesi çok özleyeceğim ama kimseye 'elveda' demiyorum. Yeniden görüşeceğiz diyorum" ifadelerini kullandığı paylaşıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

yahya

hüdaparın türk kürt arap zaza çerkez bir çok mensubu üyesi var. hem batıda hem doğuda. batıda günah var dediğiniz, doğuda yok mu.hiç bir örneğe gerek yok. küçük bir köyde veya bir ilçedeki ahlaksızlıklar düğünler,halk evleri kültür merkezleri vb. size bir şey ifade etmiyor mu? yoksa 'bizim kafirimiz dahi türklerin kafirinden iyidir' diyen emekli imam gibi mi diyrsunuz. bu imam çok ilim sahibi. onu bizzat tanıyorum. dedemlerin dostu. hüdapar ne diyor' bir müslüman türkü kürdü arabı zazayı çerkesi rusu bin kafir türke kürde araba zazaya çerkese rusa değişmem.' hangisi islami bakış açısı.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş