DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Kendini çok yoruyorsun'

Başbakan Ahmet Davutoğlu miting programları ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine ''Çok yoruyorsun kendini'' dediğini söyledi.

7 Yıl Önce
2015-05-30 10:28:48

Vatan gazetesinin haberine göre; Başbakan Ahmet Davutoğlu 81 ilin tamamına yapacağı mitinglerle ilgili parçalayıcı siyasete karşı bir tek AK Parti bunu yapabildiğini göstermeye çalıştığını belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da kendisine bu konuyla alakalı latife ederek “kendini çok yoruyorsun” dediğini söyledi.

Davutoğlu konuşmasını şu sözlerle sürdürdü;

''Ama bunu fark ettiğimde dedim ki “72 değil 81 ilin tamamına gideceğim.” 81 ile gideceğim derken herkese şunu göstermek istedim. Bu parçalayıcı siyasete karşı bir tek AK Parti bunu yapabiliyor. Şimdi düşünün CHP'nin 33 ilde milletvekili yok. 14-15 ilde oyu yüzde 2'nin altında. Bir ana muhalefet partisinin bu noktada olması siyasetin gelebileceği en kötü nokta. MHP'nin 45 ilde milletvekili yok. HDP'nin zaten 50'yi aşkın ilde milletvekili yok. Komplo olan kısmına bu noktada geliyorum. Üç legal parti zamanla buna intibak ettiler. Yani birilerinin planının parçası olmayı zamanla kabul ettiler. Diğer üç paralel ise bunları kendi hedefleri için kullanmaya çalışıyor. Bütün bunların arkasında da uluslararası basın...''

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

CK

Rabbim yardimciniz olsun bu kutlu yolculugunuzda sizlerin onderliginde yeniden dirilis yeniden yukselis

Eymen Alagöz

Lütfen tekrar tekrar okuyunuz. Kainatı ayakta tutan dua dır. Çünkü eğer ALLAH VERMEK İSTEMESEYDİİSTEMEYİ VERMEZDİ. Çok ince ve tehlikeli bir süreçten geçiyoruz.Bu yüzden müslümanlar için hayırlı olanı ALLAH nasip etsin inşaellah. ALLAH MÜMİNLERİ O GİZLİ ECNEBİ KOMİTENİN ŞERRİNDEN KORUSUN. VE MÜSLÜMANLAR İÇİN KURMUŞ OLDUKLARI HAİN PLANLARI KENDİLERİNE ÇEVİRSİN İNŞAELLAH.YANLIŞI GÖREBİLMEK İÇİN EVVELA DOĞRUYU BİLMEK LAZIMDIR.DOĞRU OLAN DA BİR TEK KUR'AN DIR.

saadeddin

Fatih belediyesinden ruhsat sekreterleri halka kucuk gozle bakıyorlar. İnanın resmen halkı inonu gibi dusman goruyorlar. lutfen onları belediyenizi denetleyin. Halka hizmeti hakka hizmet olarak gorev yapanlara gorev verin. bu tip insanları baskanın kapısını acıp kapatma gorevi verin ki nazr altında olsunlar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş