DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Karnı şişen küçük kıza üzücü teşhis

Karnındaki şişlik bir türlü geçmeyen 2 yaşındaki İngiliz kız, hastaneye kaldırılınca vücudundaki karpuz büyüklüğündeki tümör ortaya çıktı.

5 Yıl Önce
2016-12-08 20:55:01

Midesinde mikrop olduğu zannedilen 2 yaşındaki Lottie Woods-John'a, karnındaki şişlik sebebiyle hastaneye kaldırıldıktan sonra nadir görülen bir çocukluk çağı kanseri olan nöroblastom teşhisi konuldu.

KARNINDA TÜMOR TESPİT EDİLDİ

Daily Mail'in haberine göre basit bir virüs olduğunu düşünen anne Charlotte, Lottie'nin karnındaki şişlik 3 gün boyunca geçmeyince hastanenin yolunu tuttu. Doktorlar, küçük kızın karnında karpuz büyüklüğünde tümör olduğunu tespit etti.

Charlotte, evdeki herkesin midesinde virüs olduğu için Lottie'ye de bulaştığını düşündü. Ancak gerçek çok daha korkunçtu. 35 yaşındaki anne, semptomları göz ardı ettiği için kendini hiç bir zaman affetmeyeceğini söyledi.

13 OPERASYON GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kanser teşhisi konulan küçük Lottie, hastaneye yatırılarak gerçekleştirilen 13 operasyonla karnındaki tümörün çoğu alındı. Tümör, karaciğerine çok yakın olduğu için tamamının alınması risk taşıyor. Doktorlar kanseri yenmesi için%40 ihtimal veriyor ancak%85 ihtimalle nüksedecek. Hala kemoterapi gören 2 yaşındaki küçük kız, 24 saat gözetim altında tutuluyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş