DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İzmir'de inşaat vincinin devrilmesi

İzmir'de inşaat vincinin devrilmesi

17.06.2015 19:13:20
Çiğli ilçesinde bir inşaatta vincin devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 2 işçinin cenazesi, toprağa verildi.

Evka 2 Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi'ndeki bir inşaatta vincin devrilmesi sonucu hayatını kaybeden operatör Osman Top (55) ile demir ustası Şerafettin Esen'in (61) cenazeleri otopsilerinin ardından yakınlarınca İzmir Adli Tıp Kurumundan alındı.

Top'un cenazesi Karşıyaka Zübeyde Hanım Mahallesi'nde bulunan Hacı Ali Gültekin Camisi'ne, Esen'in cenazesi ise Aliağa ilçesi Aşağı Şehit Kemal Mahallesi Camisi'ne getirildi. İkindi vakti kılınan cenaze namazlarının ardından Top'un cenazesi Örnekköy Mezarlığı'nda Esen'in cenazesi ise Aşağı Şehit Kemal Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.

Evka 2 Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi'ndeki inşaat halindeki 6 katlı binada kullanılan vinç devrilmiş, vinç operatörü Osman Top ile vincin altında kalan Şerafettin Esen hayatını kaybetmişti. İnşaat alanındaki işçiler Çetin Yılan, Mehmet Gürbüz ve Doğan Aypayoğlu ise yaralı olarak Karşıyaka Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.

Bugün kaza yerine gelen polis ekipleri ve iş güvenliği uzmanları cumhuriyet savcısının nezaretinde inceleme yapmış, olayla ilgili aralarında inşaat sahibi ve müteahhidinin de bulunduğu 4 kişi şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrılmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

muzaffer

Allaha ne kadar sukretsek azdir. Milletin imanini calip churcillerin ya kurani kaldiracaksiniz yada istedigimiz gibi bir islam olusturcagiz diyen kafirlere ragmet okutan bu munafikin serrinden milletimizi kurtardi.Allahim senin adaletine inaniyoruz. Kafirin munafigin planlarini oyunlarini yerle bir ettin, Turk milletine merhamet ettin dini islamini koruyacagini bildirdin ve korudun senin vaadin haktir sasmaz asla.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş