DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İnce siyaseti bırakacak mı?

CHP Milletvekili Muharrem İnce, 2014 yılında katıldığı bir programda AK Parti'nin yüzde 49 oy oranını yakalaması halinde 'siyaseti bırakıp, tavuk beslerim' sözleri sosyal medyada yeniden ilgi odağı oldu.

6 Yıl Önce
2015-11-02 11:44:47
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 2014 yılında katıldığı bir televizyon programında "AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Gider tavuk beslerim" ifadesini kullanmıştı. 1 Kasım Seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 49 oy almasından sonra sosyal medyada bu sözler yeniden gündeme taşındı. "AK Parti, yüzde 49 oy aldı, Muharrem İnce tavuk besleyecek mi?" sorusu yoğun bir şekilde gündeme gelerek hatırlatılmaya başlandı.
 
Muharrem İnce, 30 Mart Seçimleri öncesinde katıldığı televizyon programında "AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti bırakıtım, başka ne yapacağım ki? Giderim kitap okurum, tavuk beslerim köyde" demişti. İnce'nin AK Parti'nin yüzde 49 almasını hayal olarak gördüğü açıklamaları 1 Kasım Seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 49 oy almasından sonra sosyal medyada yeniden gündem oldu. Kullanıcılar Muharrem İnce'ye 'Siyaseti bırakıp tavuk besleyecek misiniz?' sorusunu yöneltti. İnce, bu ifadeleri hakkında henüz yeni bir açıklama yapmadı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

veysi

Sözünde durmak müminin özelliğidir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş